Komunikatory

Podejrzewam, że ankieta potwierdzi dominację Gadu Gadu. :wink: A może to tylko obiegowa opinia? Przy okazji, prosiłbym o opinie na temat każdego z pogramów.

Witam :slight_smile: Osobiście używam Gadu-Gadu i Tlena :slight_smile: Wcześniej korzystałem jeszcze z ICQ i Akuku. Akuku jest również fajny, lecz mało osób z niego korzysta, więc pozostałem przy GG i Tlenie. :smiley:

Witam

Osobiście używam Mirandy, ale mam w niej dostę do gg i tlen.

Jej największa wg mnie zaletą jest rozmiar i stabilność. No i jescze wygląd. Ale tutaj akurat “co kto lubi” :slight_smile:

Gadu-Gadu Górą. To było do przewidzenia :smiley:

Niestety ostatnio obserwuję, że gg robi się coraz gorsze i mimo wprowadzania kolejnych usprawnień, mam z nim coraz większe kłopoty. Mimo to jak na razie pozostaje moim ulubionym komunikatorem i mam nadzieję, że autorzy wezmą się za pracę a nie za dodawanie kolejnych “bajerów” typu dialer.

Do niedawna używałem WPKontakt i byłem zadowolony, zwłaszcza, że obsługiwał GG i ICQ. Oceniam go bardzo dobrze i polecam.

Pozdrowienia

TLEN the best :smiley:

Nie używam żadnego. W systemie mam

zainstalowane GG i WPK, ale to dla kogoś innego.

Może kiedyś zmienię zdanie.

GG moim zdaniej jest najlepsze

Ja początkowo używałem Gadu Gadu, ale ponieważ chciałem mieć dostęp do ICQ, wybrałem WPKontakt. Moim zdaniem WPK ma dużo ładniejszy wygląd (no i dostęp do skórek), więcej dostępnych emotikonów (raczej ich nie używam) i parę unikalnych funkcji jak np. “czapka niewidka”. Do tego dochodzi możliwość wyboru bramki SMS (mało przydatna akurat dla mnie, bo większość wymaga posiadania komórki).

Miałem kiedys icq lite ael to jakis dziwny komunikator wogóle mi sie nie podobał

Ja uzywam tylko Avant Browser, ale tez czytalem ze to tylko nakladka na IE. Jednak w ogniomurku mam zablokowany IE, a Avant moze wychodzic na swiat. Ciekawa wiec jest to nakladka, bo nie korzysta z tego na co sie naklada. :lol:

Ale wtopa, nie tu napisalem. Ale uzywam Tlenu, przesiadlem sie na niego z GG i jestem z tego zadowolony.

No wpadka ale każdemu to się może zdażyć wkoncu człowiek nie cjest doskonały :wink:

Również oddałem swój głos na GG…ale może to tylko długie przyzwyczajeniep2.gif

ja uzywam teraz programu Akuku komunikuje sie naraz z trzema sieciami czyli swoją aqq gg i icq pozatym ma w sobie dodatki pozwalające np na obsługe karty telewizyjnej oraz wbudowany playerek do muzyki i mp 3 polecam http://www.dobreprogramy.com/index.php? … id=384&g=6

Dzieki za dobre slowo, serdecznie pozdrawiam. =D>

Nie ma za co :wink:

Ściągnąłem właśnie nową wersję WPKontaktu i jestem bardzo rozczarowany. Nie widzę żadnych konkretnych ulepszeń, za to pojawiły się nowe ikony - moim zdaniem po prostu tragiczne. Całe szczęście, że została jedna skórka ze starymi.

A ktoś z was widział nową wersję?

Je sie ostatnio przerzucilem na Akuku, gg zaczelo mnie irytowac :slight_smile: Co prawda nie mam jeszcze na liscie nikogo z sieci AQQ, ale ze dziala z GG… :wink: