Forum

Mam problem. Mianowicie jak utworzyć na forum odpowiedzi dział gdzie mogły by wchodzić tylko wybrane osoby??

Nadaj zezwolenia temu działowi! Aby modkowie lub adminowie wchodzili! i po sprawie!

Ale mi też chodzi o to żeby oprócz Adminów też kilku innych użytkowników mogło wchodzić na ten dział.

To tak się chyba nieda! Chyba że wykonałbyś odpowiednie zapytanie do bazy dancyh! Myśle że tak by się dało! :stuck_out_tongue:

Nie słyszałem żeby tak można było zrobić, możesz dać moderka tylko na ten dział poszczególnym osobom.

Panel administracyjny/Zakładka Fora/Zezwolenia wybierasz forum i ustawiasz

masz do wyboru dsf2zn.png

Ale wydaje mi się że jakbyś wykonał odpowiednie zapytanie do bazdy dancyh to mogło by przepuścić kilku userów jako zwykłych np. do działu dla adminów itp! :smiley: Ale jakie to zapyatnie to nie wiem! :stuck_out_tongue:

Poszukaj takiego moda co umożliwi zakładanie hasła na jakiś dział. Dajesz wybranym osobom hasło i już :slight_smile:

A gdzie szukać takiego moda i co z nim zrobić jak go znajdę??

Jak go znajdziesz zaglądasz do pliku readme albo do pliku install i tam wszystko pisze na temat instalacji tego moda.

Ale nie musisz szukać moda jeśli masz phpbb by przemo

No właśnie mam php by przemo i niemoge zrobić działu na hasło.

a może zrobić grupy użytkowników i jedni mogliby się dostac do danego działu, a inni nie :slight_smile:

NIe ma takiej opcji w zezwoleniach! :stuck_out_tongue:

W sumei na haśło było by najlepiej! :smiley:

M@teo Wiem że na hasło było by najlepiej, ale jak to zorbić??

Tutaj się to robi :

beztytu322u12qi.th.gif

Edycja działu lub zakładanie nowego i tam jest to co widać.

FAQ napisany usera @Pasja na forum przema :slight_smile:

a co do pojedynczych userów:

to uwtórz nową grupe - dodaj do niej tych wybranych userów - a dajel zrób tak jak napisane wyżej

:slight_smile:

I po co piszesz to tutaj.

Odpowiadaj na forum a nie informuj ze odpowiedziałes na gg. :roll:

Możesz też dać zezwolenia prywatne i sobie dasz komu będziesz chciał :smiley: