Opera czy Firefox

witam wszystkich

i zwracam się z pytaniem: która przeglądarka lepsza?(tzn. szybsza, mniej zbędnych bajerów, przejrzystość itd). Chcę sobie zainstalować jedną z tych dwóch tylko nie wiem za bardzo którą.

Dzięki za wszelkie sugestie

Czytaj:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … ra+firefox

Więcej tematów po wpisaniu do forumowej szukajki słów:

Opera AND firefox

Opera to nie tylko przeglądrka! w porównaniu do Firefoxa :smiley:

Opera to kombajn z klientem poczty M2 i innymi bajerami :slight_smile:

FF jest “goły” praktycznie, ale znacznie bardziej konfigurowalny i przez co jest bardziej indywidualny :slight_smile: instalujesz sobie tylko potrzebne rozszerzenia i masz przeglądarkę jak z bajki :wink:

ja bym ci radzil firefoxa poniewaz nie pokazuja sie reklamy oraz jak ja uzywam malo wirow lapie!! 8) a na IE to caly zcas lapalem :wink: pozdro

Opera od wersji 8.50 jest już wolna od reklam 8)

ja mam Firefoxa i też nie łapię :lol:

Zdecydowanie Opera,używałem Firefoxa dzień i nie zabardzo mi przypadł do gustu :slight_smile:

I o to właśnie chodzi :!:

Sam musisz zobaczyć, sprawdzić i zdecydować, która przeglądarka będzie dla Ciebie lepsza.

Nikt tego za Ciebie nie zrobi… :slight_smile:

bo?

bo lepiej wygląda? :?

A może jest lepiej zrobiony graficznie… tylko czy to nie jest to samo? :x

Pokrzyczałeś sobie i rzuciłeś kilka sloganów.

Może teraz udowodnij jakoś swoje tezy… :!:

To o czym mówisz można zrobić za pomocą wtyczek do FF.

Mam wtyczki :

beztytuu13rb.th.gif

Zainstaluj dla Firefoxa rozszerzenie Session Saver i będziesz miał to samo :wink:

Jeżeli chcesz mieć kombajn to używasz Mozilla Suite (przeglądarka, klient poczty, kompozytor stron, klient irc… do tego praktycznie te same rozszerzenia, ewentualnie odpowiedniki tych z FF). http://mozillapl.org

ja ci polecam operę, przypadła mi do gustu, zaraz po przeczytanych komentarzach na vortalu :slight_smile:

ja korzystam z Firefoxa i w sumie to ci go polecam:)

A, ze nie lubię wrzsku, więc zaraz będzie tu cudowna cisza.

PS.

Topik z gatunku " O wyższości …". więc ląduje w dziale Na Luzie

O bie przegladarki są moim zdaniem równe…

T rzeba zobaczyc obydwie i zadecydować, np. ja wole opere, bo na moim kompie działa szybciej niż FF.

Tym musisz wybrać, ja korzystam z ff i jestem zadowolony, normalna przeglądarka, stabilna, szybka, bezpieczna… zawsze można zainstalowac jakąś wtyke jak czegoś brakuje… Ja Ci polecam FF, ale wiadomo, ze użytkownik Opery poleci Opere :wink: Musisz sam porównać obie przeglądarki, mi na przygład opera trochę muli i wolniej net chodzi, a w ff jest wszystko ok, zależy od konfiguracji sprzętowej i oczywiście od gustu :wink: :wink: