Okno powitalne w WinXP

Jak to wylaczyc?Bo mam tylko jedno konto a to sie pojawia.Kiedys umialem to zrobic bo byla odpowiedz na tym forum ale juz nie moge jej znalezc.Prosze o pomoc bo to jest denerwujace.

Moze autologowanie? control userpasswords2

Czekaj bo nie za bardzo kapuje.Wiec co mi radzisz zrobic?

panel sterowania=> konta użytkowników => zmień sposób logowania => odznaczasz użyj ekranu powitalnego => zastosuj

Ale ja mam to odznaczone i tu wlasnie jest problem!!!Tzn mam to nieaktywne i nie moge tam nic zrobic.

Start > Uruchom: gpedit.msc

Konfiguracja komputera > Szablony administracyjne > System > Logowanie i włącz opcję Nie wyświetlaj ekranu powitalnego.

aju coż z tego że ekran powitalny wylączysz jak i tak system pożniej wyświetli standardowe okno logowania do systemu?

romankul to “coś” wpisujesz w uruchom i pożniej

Cytat z CXP.

Nie mam takiego katalogu w tym ciagu jak logowanie:(

Złączono Posta : 14.10.2005 (Pią) 23:01

Zrobilem wszystko co napisales.Sprawdze niedlugo czy podzialalo.

Złączono Posta : 15.10.2005 (Sob) 14:49

No i juz wiem ze nie dziala tak jak powinno.Po zrobieniu tego logowalo mi automatycznie ale nie moj profil.Mojego nawet nie bylo.System wygladal jak zaraz po instalce i nawet dymek z haslem"zpoznaj sie z systemem windows" wyskakiwal.Teoretycznie po odkreceniu tego co zrobilem powinno byc dobrze ale tak nie jest.Zmienilem to z powrotem jak bylo a teraz przy wlaczaniu kompa mam okienko logowania gdzie napisane jest administrator i musze to zmienic na moja nazwe loginu bo inaczej loguje mnie tak ze wszystko wyglada jak ten nowy system.Pomozcie bo w efekcie jest gorzej niz bylo.