Savy NFSU2?

Mamacie może sprawne savy do tej gierki!? Bo tematki które przeglądąłem to nie działają!denx za wszystko! :smiley:

domyślnie c:/documents and settings/nazwa użytkownika/dane aplikacji/NFS Underground 2

przed tym zmień aby były widoczne wszystkie foldery poprzez Mój komputer/Narzędzia/opcje folderów/Pokaż ukryte pliki i foldery ;]

Bunio wiem gdzie je tzreba wkeić ale nie mam savy sprawnych! Mam jakeiś tam włożyłęm do tego folderu i lipa nie loaduje się! :stuck_out_tongue:

aaa… nie zrozumiałem :stuck_out_tongue:

tu masz save 100%

musisz go wpakować do utworzonego przez siebie folderu PiZZA

http://rapidshare.de/files/6434131/PiZZA.html

to jest mój save ,więc nie przestrasz się tych plastikowych wozów :stuck_out_tongue:

;]

tylko ze właśnie prówbowąłem go włączyc ale nie działa! :stuck_out_tongue:

hmm… moze zla wersja nfs? nie mam zainstalowanego teraz wiec nie moge sprawdzic…

wersja jest dobra! Ale poszukuje jakiś inny savy bo te PiZZA to nie działają!

To niema nic do rzeczy!

Download save game:

http://www.games-fusion.net/filedb/pafi … ile&id=921

Bunio wzystko dziala ale jest jeden problem ni mam folderu NFS Underground 2

Musisz mieć.

Poszukaj dobrze.

Zaznaczyłeś pokazywanie ukrytych plików i folderów ?

tak zaznaczylem

Czyli oznacza to, że nie masz jeszcze żadnego profilu stworzonego w grze.

Stwórz go, wyjdź z gry i zobacz.

Innych pomysłów nie mam.

mam 3 stworzone

Ej mam Problem sejvy mam Folder MujKomputer/Document and Seting/alluser/ustawienia lokalne/dane aplikacji/NFSU2 mam i co dalej robić czekam na odpowiedź thx:] PoZdRo :smiley: :smiley:

Ej mam Problem sejvy mam Folder MujKomputer/Document and Seting/alluser/ustawienia lokalne/dane aplikacji/NFSU2 mam i co dalej robić czekam na odpowiedź thx:] PoZdRo :smiley: :smiley:

Czy alluser to jest twoja nazwa użytkownika ??

Chyba nie .

a pozatym savy znajdują sie chyba w moje dokumenty (tak m.i w Carbonie i most Wanted)

No nie wiem…Mam Problem mały plz pomurzcie :frowning: :frowning:

Wytłumacz jak mam to konkretnie zrobic ok.?

…Wchodze w te Pliki NFSU2 i tam co mam zrobic z tymi sejvami…HELP…