Pobieranie plikow , help!

Mam problem , jak chce cos sciagnac z sieci , naciskam na jakiegos tam linka i zamiast ustawiac lokalizacje gdzie chce dany plik zapisac , samoczynnie sciaga mi sie dany plik do jakiegos “folderu tymczasowego” , jak to zmienic zeby zmienic to??Chce zapisywac w innym miejscu!

POMOCY

W programie którego używasz do ściągania w opcjach znajdziesz zakładkę gdzie jest zaznaczone gdzie program lokuje sciągnięte pliki.Wystarczy to zmienić np.w kazzie sciągane pliki ładowane są do shared folder i aby to zmienić trzeba w opcjach zmienic umiejscowienie ściąganych plików

Trudno dodać cokolwiek więcej. Jeśli pochwalisz się, jakiego programu używasz do ściągania bedzie łatwiej. Pozdrawiam. Jurek

jesli się da to klikaj “zapisz element docelowy jako…” :smiley:

Nie uztwam zadnego programu do sciaga nia , tylko daje na “zapisz element docelowy…” i nie wybiera mi lokalizaci gdzie zapisac tylko odrazu sciaga mi do folderu tymczasowego , i to mnie denerwuje

Może po prostu zainstaluj jakiś prosty akcelerator, nie tyle dla przyspieszenia ile dla możliwości wskazywania miejsca ściągania plików. Może nie jest to najlepsze rozwiązanie, ale jeśli będzie skuteczne – to zawsze coś.

Dobra… To było takie oczywiste… A wpadłem na to jak sam miałem z tym przed chwilą problem :stuck_out_tongue:

Więc tak… Wszystko zależy od tego, jakie rozszerzenie ma plik, który ściągamy. Przypuśćmy, że jest to plik zip. Wchodzimy do Mojego komputera|Narzędzia|Opcje folderów…|Typy plików - na liście odszukujemy plik zip|Zaawansowawe - zaznaczamy tam “Potwierdź otwarcie po pobraniu”

Nawet już kiedyś o tym pisałem na CentrumXP - też teraz dopiero mi się przypomniało… :stuck_out_tongue: Hehe… Ach ta skleroza :slight_smile: