Skin do ff

jak mam zastosować ten skin do ff :

http://www.deviantart.com/view/24309674/

proszę o pomoc

pobierasz plik (download to desktop) i uruchamiasz w FF narzędzia --> motywy

teraz tylko chwytasz mychą plik pobrany z deviantart i przeciągasz do “motywy”, puszczasz mychę i instaluje się skin

można też za pomocą rozszerzenia do FF :wink:

jakie to rozszerzenie ??

bo w ten pierwszy sposób nie mogę ponieważ z trego co wiem to zip/rar nie wczuytuje :-x

to nie jest zip ani rar tylko jar :wink:

próbowałem tak:

i działa napewno :slight_smile:

na dole masz ikonę “download to deskop” - prawy myszy - zapisujesz to na dysku twardym.

z menu narzędzia --> wybierasz opcję motywy --> instaluj --> wskazujesz plik z dysku “Vista_Firefox_.jar” --> zaznaczasz ten motyw --> zastosuj --> restart FF… i gotowe :slight_smile:

to jest zip/rar, a powinien byc jar, zresztą sam pobiez a się przekonasz, to jaki jest ten drugi sposób na instalkę tego motywu ?

drugi taki jak napisał Monczkin

jakbyś przeczytał to byś wiedział:

Wszystko działa ale, efekt nie oszałamiający plik ma roserzenie jar

I zrobisz to tak jak napisal DUCH :?

nie mam opcji instaluj, mam pylko pobiez :roll:

klikasz pobierz --> wskaż plik --> zaznacz pobrany motyw --> instaluj

wtedy otwiera mi się ta stronka www :

https://addons.mozilla.org/themes/?appl … 9e97384%7d

a w tym pliku z deviantart nie mam pliku jar,a ni jednego pliku z takim rozszerzeniem

co ty gadasz :?

klkasz sobie na

i dajesz zapisz gdzieś tam :wink:

plik się zapisuje i robisz tak jak pisaliśmy z Monczkinem :-s

Pobierz ten plik na dysk(np.pulpit) z menu narzędzia --> wybierasz opcję motywy (otworzy się okno) przeciągasz ten plik(nie rozpakowany) do okna motywy i po wszystkim(zapyta cię cz zainstalować klikasz tak)

po kolei :slight_smile:

zapisz motyw na dysku twardym

odpal --> narzędzia --> motywy --> kliknij ikonę instaluj na dole po lewej stronie --> otworzy się okno gdzie szukasz i wskazujesz plik skina --> zaznacz go --> motyw pojawi się w oknie po lewej na górze pod nazwą “Vista Safari 1.1” --> zaznacz go --> kliknij “zastosuj” --> restart FF

nie no, skiny to ja umiałem dodawać do ff, bo juz niejednego dodałem, ale zrobiłem tak, sciągnąłem ten plik przez ie, nie wiem dlaczego ale ściagał się cały czas zip, a zipu nie dodaje się do motywów , to tez wiedziałem, i tak się męcze i mecze, ale wkońcu pobrałem skin przez ff, i ściagnął się plik jar, nie wiem dlaczego, co to za rozbiezność :expressionless:

ale w końcu się udało, dziekuje wam za szczere chęci ale i tak ni edało by się tego zrobic, bo ściagał mi się plik zip, a nie jar :smiley:

ale jest juz wszystko ok, jeszcze raz dziekuje za szybką reakcje i chęć pomocy