PS3 vs X360

Jak muślicie jaka konsola wygra, moim zdaniem to ps3, kupie je dla GTA 4 i GT5 MNIAM! !!

A skad wiesz ze ma byc GTA 5 , tez bym wybral ta konsole bardziej przysłościowa ale Kompuetry rządzą 8)

moim skromnym zdaniem na pewno wygra tą rywalizacje PS3! !!

Taa PS3 wygra bo jak zwykle beda wszyscy kupować PS3 dla piratów… :stuck_out_tongue:

Odpuść sobie takie posty :evil: !!

Tempest 8)

zenek gt to gran turismo

Gdyby nie ceny oryginalnych gier to może tak by nie było. Zgadzam się z Tobą JHS:PL

PS3 = Nowe technologie, większy power.

Ale i tak najważniejsza jest grywalność :slight_smile:

A czemu wszyscy zapominają w walkach Next-genów o Revo? To może być czarny koń rywalizacji bo zapowiada się ciekawie!

Nie wiem czy wiecie, ale koszt narzędzi, który pozwoli tworzyć na PS3 kosztuje 17mln USD! Dowód?

Tekst pochodzi ze strony gry.wp.pl. Gdybym miał wybierać między PS3, a X360 wybrałbym X360 bo wydaje mi sie bardziej przyszłościowy. Podkreślam, że to moje zdanie. :x

Czlowieku widze ,ze niemasz pojecia o tej konsoli .

A prawdziwi gracze niekupuja piratow … .

PS3 bedzie prezentowac wiele roznych zastosowan uniemozliwiajacych kopiowanie gier , badz pewny ,ze gre na ps 3 bedzie 10 razy ciezej skopiowac niz na ps 2 !

niewiem czy wiesz ale ps 3 bedzie bardziej przyszlosciowy niz Xbox360 bo ps3 jest mocniejsze od Xbox-a … takze niewiem o jakiej przyszlosci mowisz.

Tak czy inaczej jako prawdziwy gracz zakupie obydwie konsole … bo na obydwie beda Hity … a o Nintedo nawet niemysle …zaluje ,ze wydalem pieniadze na Gamecube bo na ta platforme jest tylko dostepny jeden dobry tytul : Resident Evil 4 nic wiecej … moim zdaniem Gamecube to porazka.

oczywiscie ,ze by tak niebylo ale Developer musi jakos zarabiac , takie ceny byly i beda.

X360 RoX! !!

Klin , ale popatrz na koszta narzędzi do tworzenia na PS3. Mało którą firme na taki wydatek stać.

panu juz podziekujemy :shock: :shock: :shock:

Porownaj sobie dane techniczne ps3 a x360

ja sobie porownalem kolego ;]

No i jak?? Zapodaj no te dane techniczne…

A co tu porownywać skoro x360 wymiata ;] 8) :diabel: ;]

W PSX Extreme wszystkop jest ladnie opisane ;]

Heh ale naiwni ci ludzie, tak mi sie zdaje ze Sony podobna gadke zapuszczało przy premierze PS2 i… PS2 było pierwsza spiratowana konsola next gen. :stuck_out_tongue: Sony nawija teksty w stylu Mikrosoftowego “Bezpieczny Windows”.

bo jako pierwsza wyszla :?

Wszyscy wtedy zbierali kase na ps2 , Xbox wyszedl 1.5 roku pozniej !

Kazde zabezpieczenie da sie zlamac , maszyne jest latwo oszukac.

Jakie zabezpieczenie by niewyszlo bedzie tak czy inaczej zlamane, roznia sie one tylko stopniem ciezkosci niczym wiecej … .

Ale niestety sa na tym swiecie zlodzieje ;]