Który antyvirus

Co powiecie na temat programu antyvirusowego ArcaVir 2005 .Czy jest on dobry i czy warto go instalować czy może lepiej zainstalowac Pande Titanum 2006 ?

Zależy co komu ja bym postawił na Pandę

Rafi jesteś stałym bywalcm i chyba zdajesz sobie sprawę że topic jak jaki antywirus jest najlepszy ląduje do śmietnika.

a co do tematu to oba są kiepskie :slight_smile:

ale jak już jeden musiałbym wybrać to postawiłbym na produkt firmy ArcaBit.

Akurat o antyvirusie ArvaVir jest tyle tematów co ***** a o titanum 2006 także ich w większej ilości nie ma.

Greg0r0 pozostaw takie decyzje administracji i moderacji forum :!: :!: :!:

Ja bym został przy ArcaVir 2005, bo kiedyś używałem Pandy i muszę powiedzieć, że nie byłem zadowolony z tego antywirusa.

Czy ktoś o to pytał :? :? :?

OT :arrow: Cyberprzetrzeń

Panda będzie choronic dobrze, ale zamulać strasznie…

Sam sie przesiadlem z Avasta na ArcaVir i mi wykrylo juz kilka trojanow… jak narazie dobrze spelnia swoje zadanie i niemam do niego zadnych zastrzezen…

Co do pandy, troche sie nia bawilem ale nie przypadla mi do gustu - jakos tak nie mialem do niej zaufania

jak miałbym wybierać miedzy tymi av, to brałbym pande, ma lepszy firewall, świetnie wykrywa spyware, z wirami także sobie radzi bardzo dobrze , nie ma tu się nad czym zastanawiać, arcavir ma słabego firewalla, nawet gorszego od zapory sp2 :frowning:

nie wykrywa dobrze spyware, o ile wogule to wykrywa, jednym słowem bie ż pandę

:smiley:

Chyba własnie na odwrót firewall w Pandzie nie da sie wogule skonfigurowac. :smiley:

z dwojga złego wg. mnie lepsza Panda. Muli - racja ale naweeeet skuteczna. Choć ja korzystam z Kaspersky Anti Virus i Kaspersky Anti Hacker i narazie jestem zadowolony.

Jakbym miał wybrać między tymi dwoma to wybrałbym bezwachania arcavira uważam że ma lepszy silnik skanujący i mniej zamula kompa…

Miałem okazję przetestować obydwa i gdybym miał wybrać to rzeczywiście byłby nim ArcaVir. Bardzo dobrze chroni komputer przed wirusami jak również rejestr przed niepożądanymi zmianami (np. spowodowanymi jakimś Adwarem). Panda ciągnie za dużo RAMu i stwarza problemy (po niespodziewanym resecie musiałem instalować Pandę na nowo!)