Microsoft Outlook- zniknęła mi skiążka adresowa

Witam.

Wlaczylem przed chwila Microsofta Outlooka i ku mojemu zdziwieniu mam pusta książkę adresową i zero wiadomości. Co mogło się stać. Dodam że nic nie kombinowałem :!:

W Outlook Expres wchodzisz w narzzedzia,opcje, zakładka konserwacja tam wybierasz Folder magazynu tu jest napisana ścieszka do twoich wiadomości. Pliki te są dobrze ukryte normalnie dojście do nich jest prawie niemożliwe ale istnieje kilka sposobów : mozna tą ścieszke wpisać w oknie przeglądarki internetowej , lub dojść do nich i je przekopiować pod drugim systemem . Przynajmniej mnie tak się udało przywrucić wiadomości

Ścieżka ta to C:\Documents and Settings******\Dane aplikacji\Microsoft\Outlook. I co ja mam teraz zrobić z tymi plikami ktore są tam zamieszczone :?:

Złączono Posta : 06.11.2005 (Nie) 21:06

Dodam jescze to9 ze jak wpisuje do kogo mam wyslac maila np. marc… to pokazuje mi sie cala nazwa maila- cos w formie uzupełniania. Rozumiem w takim razie ze te kontakty musza gdzies byc i nie zostaly skasowane :!:

Jeśli zagądałeś do tego folderu i są w nim jakieś pliki to znaczy iż wiadomości kturych szukasz tam poprostu niema. Są tam tylko nowe wiadomości . Stare mogą być w folderach C:\Documents and Settings******\Dane aplikacji\Identities\i tu moze być pare folderów kture składają się z ciągu znaków Te foldery są pozornie puste. Mnie nieudało się zobaczyć ich zawartości pod tym samym systemem. Zmiana uzytkowniaka też nic nie daje. Tylko mogłem przeprowadzić jakieś operacje na nich pod drugim systemem (kompem). Radził bym zrobienie kopi tych folderów zanim cokolwiek z nimi zrobisz. Do folderu wskazanego przez folder magazynu kopiujesz nap. total commanderem zawartość folderu po idientities\ naprzykład {E3B47D7-427E-4221-BA13-59CDC81912D5}

A książka adresowa znajduje się w c:\Documents and Settings****\Dane aplikacji\Microsoft\Address Book\ wraz z jej poprzednią kopią ze zmienionym rozszezeniem . Wystarczy pozamieniać nazwy. Radził bym eksportować konta i adresy do jakiegoś folderu z ważnymi informacjami by uniknąć takich sytuacji