Nod32 2.5

Mam z tym programem kłopot.Po przywruceniu systemu przestał normalnie działać, tzn.monitor nie mógł uruchomić się.Próbowałem odinstalować ten program,ale po wejściu w Dodaj lub usuń programy i kliknięciu na opcję Zmień\Usuń pojawia się okno z informacją,że zbiór setup.xml jest uszkodzony i dlatego nie mogę go usunąć.Może ktoś już maiał już taki problem???Chcę zainstalować innego antywira,a nie chcę miec później kłopotów z kompem.

Usun folder NOD32 z Program Files i przeczysc rejestr po nim :slight_smile:

I powinno byc cacy

Ręcznie czy jakimś programem usunąć go z rejestru??

Jak chcesz ręcznie to szukaj kasuj klucze

eset

oraz

nod

Zrób kopię rejestru przed operacją :!: :!: :!:

Bezpieczniej programem np jv16 PowerTools

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=178

pobierz instalke noda jeszcze raz lub zainstaluj z płyty jak masz.

Potem restart komputera i powinien bez problemu dac się odinstalować

sprawdz start=>> uruchom

C:\WINDOWS\system32\Restore\filelist.xml

sprawdz czy nie ma lokalizacji dotego programu, jak bedzie to usuń wpis

Działania te mogą wywołać serie błędów podczas logowania na konto użytkownika. Związane jest to z tym iż usuwając folder i wpisy system nadal chce uruchomić nod’a32. Gdyby coś takiego Ci się działo wejdź w:

start==>uruchom==>msconfig==>zakładka usługi oraz uruchamianie=> odznaczasz wszystko co jest związane z nod’em

Niczego takiego nie zauważyłem, aczkolwiek

może spowodować problemy z uruchomieniem NODa po jego powtórnej instalacji (choć nie musi, jeżeli instalator ponownie zmodyfikuje msconfig 8) ).

Reasumując, jeżeli masz zamiar instalować program ponownie niczego w msconfig zmieniać nie musisz, jeżeli z niego rezygnujesz wykonaj czynności polcane przez aju.

Tak czy siak użytkownik zgredzio wyraził opinie iz z noda juz nie zamierza korzystać :wink:

Ja wczesniej (przed usunięciem) wszedłem w msconfig i usunąłem opcję uruchamiania się noda.W środę zainstalowałem AntiVir Personal Edition Classic i wykrył mi masę wirusów,ale część to mogły być fałszywe alarmy