JetAudio nie ładuje napisów :(

Mam film na płycie CD, a do niego napisy o takiej samej nazwie jak film i mają rozszerzenie txt. Problem w tym, że mimo zaznaczenia opcji, żeby ładował napisy jeżeli mają nazwe jak fil to ich nie ładuje :confused: A opcja podania ścieżki jest nieaktywna. Co trzeba zrobić? Mam najnowsze ffdshow i najnowszy JetAudio. Film jest w avi.

smi

sub

srt

psb

ssa

ass

idx

jetaudio rozpoznaje napisy w tych formatach

Mi odtwarza bezproblemowo .txt

Spróbuj zrobic tak:

wrzuć napisy wraz z filmem do jednego folderu.

Nastepnie na filmie

ppm=> zmień nazwę => kopiujesz nazwę tego filmu (ctrl+C)=>esc

teraz na pliku tekstowym do filmu:

ppm=>zmień nazwę=>usuwasz to co jest wpisane i wklejasz (ctrl+V)=>enter

Jetaudio powinien bez problemu teraz wczytac te napisy

Ale coś mu to nie idzie:/

Jest może wtyczka na txt?

i ci nie pójdzie

zmień ręcznie *.txt na *.smi - powinno pójść bez problemu - nazwa pliku z napisami ma być taka sama jak filmu i w tym samym folderze

Tylko to jest płyta i nie mogę zmienić rozszerzenia.

Czy to tak trudno film zrzucić na HDD :? :? :?

A nie możesz użyć innego odtwarzacza?

Dlaczego akurat JetAudio?

Bo mi się podoba :smiley: Lepszy dźwięk niż w innych odtwarzaczach.

4 GB na HDD? To jest DVD więc troche trudno :stuck_out_tongue:

Czterogigowe avi? :?

Tzn. źle się wyraziłem, film jest w kilku częściach na tej płycie, w nazwach “Part1.avi”, “Part2.avi”, a napisy są “Part1.txt” itp.

No to co za problem skopiować to na dysk?

Jak nie masz miejsca na wszystkie części to kopiuj kolejne usuwając już obejrzane.

A jak nie chce Ci się bawić w kopiowanie skorzystaj z innego odtwarzacza.

Problem przez Ciebie przedstawiony jest delikatnie mówiąc - sztuczny :x

oj coś się mieszasz kolego…

na Twoje lenistwo nikt nic nie poradzi - skoro takim problemem jest odpalenie w innym playerze - kwestię “tego pliku” pominę milczeniem - z tego co się orientuję, to nikt nie rozpowszechnia legalnie filmów w takiej postaci

Nom dobrze jak skopiowałem na HDD i zmieniłem na srt to działa, ale troche to tak dziwnie wygląda jak mam za każdym razem kopiować film na dysk :expressionless: Nie ma na to jakiejś rady?

:smiley:

Hehe… No niby mógłbym, ale o to właśnie mi chodziło, żeby było wszystko w jednym, ale cóż, zadowolę się SubEditem. Jednak jeżeli ktoś nza odpowiedź na to pytanko to gg w sygnie ;] Tylko pisać od razu co bo nie lubie gadać przez GG.

i tak w kółko Macieju - czy rozumiesz stwierdzenie, że na dzień dzisiejszy JetAudio nie obsługuje plików z napisami w formacie *.txt

wystarczy troche pogrzebac w sieci.

jak to zrobic?

zajrzyjcie tu:

http://www.softer.com.pl/node/83

“ooo…! napisy dzialaja…!” :o

pozdrawiam.

madrala widziałeś datę ostatniego postu ?? Skończ z wykopaliskami.