Norton Antivirus - 'komunikat 'nie obsługuje...'

po włączeniu komputera pojawia się okno Antivirusa z komunikatem ‘Norton Antivirus nie obsługuje opcji naprawy. Zainstaluj program ponownie’… system jest świeżo po formatce i program na nowo zainstalowany… co mam zrobić żeby ten głupek normalnie działał? :frowning:

Nie wiem co to jest, ja to mam zawsze jak włączam Word’a.

Myślę że to coś z Nortonem. Nawet format nie pomaga nie wówiąc już o reinstalce Nortona.

Klikam ze trzy razy na OK i problem znika, do następnego uruchomienia Word’a.

:hahaha:

Takie porady zachowaj dla siebie.

Żle jest zainstalowany. Muszisz ponownie zainstalować.

To nie była porada tylko stwierdzenie że też mam ten problem z Nortonem.

Trzy formaty i pięć reinstalek Nortona nie pomogło także sam sobie takie porady zachowaj dla siebie :stuck_out_tongue:

maaad nie wiem jak u Ciebie bo u mnie ten problem pojawił się po instalacji SP2, wcześniej z SP1 nie miałem tego problemu.

No to albo uskodzony nosnik, i jakies błedy i do wymiany.

Albo spóbuj zainstalowac w trybie awaryjnym :roll:

SP2 masz zintegrowane z płytą czy instalujesz oddzielnie :?

Nawet domyslam sie dlaczego kolego. :?

I proponuje przestac pisac OTy w temacie. :!:

reinstalka nortona nigdy ci nie pomoze bo zawsze zostaja pliki systemowe ktore trzeba wyczyscic,inaczej kicha,tak jak l azikar napisal musisz ponownie zinstalowac,dobrze przeprowadzic aktualizacje,sciagnac potrzebne pliki z uslugi live upade i je zainstalowac,a puzniej po wszystkim restart kompa i skan dysku od razu,i dziala bez zadnych komunikatow.a z tym wordem tez bym ci go radzil sprawidzic czy dobrze masz zinstalowany.

axelakis wywody na temat kogokolwiek kieruj na PW do danej osoby.

Post kosz.

Próbowałem na oba sposoby i jest tak samo.

Zenek Rolnik i jaeo , dziękuję wam za pomoc, pobawię się jeszcze Nortonem i Officem może uda mi się ich pogodzić.