Program przeciwko hakerom

Witam

Mam pewien problem i zarazem poszukuje odpowiedniego programu, otóż:

Ściągnąłem plik [legalny oczywiście, nie z P2P :P] i ni z tąd ni z owąd zobaczyłem po rozpakowaniu, że jest tam plik freecheats.exe czy jakoś tak. Po ponownym wejściu do folderu tego pliku już nie było [sprawdzałem czy jest ukryty ale też nic] Czy ktoś za pomocą tego pliku może się włamać mi do kompa?

Sprawdzałem antywirami [min. Panda TiT] i nic nie wykryły, takiego pliku nawet nie ma

I właśnie dlatego poszukuje takiego programu, który usunął by mi ten plik, bo obawiam się włamania do mojego kompa :stuck_out_tongue:

Za pomoc dziękuje :wink:

Pozdrawiam

to zainstaluj firewalla, polecam kerio

Podaj mi tą źródło pliku tu lub na PW to ściagne i sprawdzę o co z nim biega :wink:

można powiedzieć, że tak :!: , jest to nawet bardzo prawdopodobne. Inna sprawa iz mógł to być wirus (antywiry nie wszystko znajdują ), jakieś adware, lub po prostu dialer który zmienia połączenie na 0-700…

Jeśli najbardziej obawiasz się włamania to zainstaluj firewalla ==> darmowego outposta 1.0 lub kerio. Więcej o firewallach po wpisaniu w szukajkę Jaki and firewall

pzdr

Problem jest w tym, że ten plik nadal siedzi w moim komputerze :slight_smile:

Jak go usunąć?

skąd ta pewność iż siedzi. Znasz jego ścieżke?

wklej w dziale bezpieczeństwo loga z hijackthis i zobaczymy czy coś pokaże

programem do trwałego usuwania danych z dysku. skorzystaj z wersji trial programu steganos

jeśli chcesz sprawdzić czy ten plik nie jest zakażony wirusem to skorzystaj z skanera plików firmy kaspersky lab. http://kaspersky.pl/services.html?s=online_vir_chk