Ksiazka adresowa w Outlook 2003

Mam problem z którym nie moge sobie poradzic.

Zrobilam kopie pliku Outlook.pst, przeinstalowalam system WinXPpro i gdy znów zainstalowalam MS Outlook 2003, przywrócilam kopie pliku. Gdy uruchomilam Outlooka wszystkie wiadomosci i adresy byly na swoim miejscu. Ale pojawil sie problem z ksiazka adresowa. Gdy chce jej uzyc pojawia sie komunikat " Wyświetlanie tej listy adresów nie było możliwe. Nie można otworzyć folderu Kontakty skojarzonego z tą listą adresów; mógł zostać usunięty, przeniesiony."

No dobra zaluzmy, ze zostal usuniety to jak mam stworzyc nowy?

Naduszam na Narzedzia wybieram ksiazka adresowa i znow pojawia sie ow komunikat i pusta ksiazka sie uruchamia. Chcac dodac nowy kontakt pojawia sie nastepny komunikat “Dodanie nowej pozycji nie było możliwe. Nie można otworzyć folderu Kontakty skojarzonego z tą listą adresów.”. Jak mam sobie poradzic z tym problemem? Chcialabym stworzyc ksiazke z adresami, ktora moglabym zachowac. :frowning:

Dodam tylko, ze w folderze kontakty w Outlooku wszystkie adresy sa na swoim miejscu(sa widoczne)

I jeszcze jedno dlaczego po reinstalacji systemu nie moge pisac polska czcionka na stronach internetowych a w notatniku moge jej uzywac?

Też miałem ten wspaniały problem:

Pewnie podmieniłaś pliki po zainstalowaniu Outlooka - nie jest to najlepszy pomysł. U mnie pomogło dopiero odinstalowanie Outlooka ręczne wyczyszczenie rejestru z wpisów o nim i ponowna instalacja. Później należy z tej kopi Outlook.pst zaimportować wiadomości i kontakty:

Plik->Importuj lub Exportuj->Import z innego programu lub pliku->Plik folderów osobistych(.pst).

Teraz podajesz lokalizację kopii pliku i w następnym oknie najlepiej zaznaczyć opcję

‘Importuj elementy do bieżącego folderu.’

Niestety inaczej ja sobie nie poradziłem. Nie jestem pewien czy po reinstalacji będzie na miejsu nowy pik Outlook.pst, jeśli by go nie było to należy kilknąc: Panel sterowania->Poczta. Powinno pomóc

Importowanie plików nic nie zmieniło, ale bardzo Dziękuję za odpowiedź. Tak kombinowałam, że wymiśliłam sposób jak naprawić tą usterkę. Napiszę jak to naprawiłam, może ktoś będzie miał podobny problem, kiedyś tu zajrzy i znajdzie odpowiedź.

Otworzyłam kontakty. U góry napis KONTAKTY nadusiłam prawym przyciskiem mychy i wybrałam Właściwości.

Dalej na “Książka adresowa Outlook” zamiast kontakty podałam własną nazwę i jeśli jest niezaznaczone to zazn. pozycję “Pokazuj ten folder jako książkę adresową poczty e-mail” Następnie otworzyłam książkę adresową (podczas otwarcia znowu pojawił się ten przykry komunikat, ale go zignorowałam). W książce w rubryce “Pokaż nazwy z:” Odnalazłam swoją nazwę, którą wcześniej wpisałam. Później już tylko otworzyć narzędzia/opcje i we wszystkich rubrykach należy wybrać swoją nazwę, a uszkodzoną usunąć.

I to by było na tyle. Mam nadzieję, ze ten post kiedyś komuś pomoże.

Ten problem rozwiązany, ale pozostał jeszcze jeden DLACZEGO nie mogę pisać na stronach internetowych np. na forum i wszędzie indziej polskich znaków. A w notatniku mogę używać Ą Ę Ć Ż Ź itd. Tego posta pisałam w notatniku. ??

Nie wiem o co chodzi z tymi fochami windowskimi. Jest następny dzień, żadnych ustawień od wczoraj nie zmieniałam i nagle mogę pisać polską czcionką. I takie są produkty MS nieprzewidywalne raz coś działa, a raz nie i z tym chyba czeba się już pogodzić. Dziękuję DanielG , że starałeś się pomuc i doradzałeś różne aspekty. Narazie wszystkie moje dotychczasowe kłopoty z produktami MS się zakończyły. Jak będę miała jeszcze jakieś kłopoty napewno tu zajrzę.

Justyna przydatna informacja

Pochwała

dzieki Tyska zadzialalo pozdro :slight_smile: -jesli chodzi o problem z pl znakami to upewnij sie czy jest jezyk pl ustawiony