Menadzer zadan windows-problem

Naciskajac skrot ctrl+alt+del pojawia mi sie okienko w ktorym nie ma zadnych zakladek Widnieje tylko nazwa uzytkownika ,jego stan ,sesja ,na dole tego okna opcje “odlacz” i “wyloguj” uzytkownika.

Po wejsciu do :

Start -Uruchom - gpedit.msc

Konfiguracja użytkownika - Szablony administracyjne - System - Opcje klawiszy -Ctrl+Alt+Del - Usun menadżera zadań,mam napisane :“Nieskonfigurowano”

Ciezko mi zlokalizowac problem, bo dawniej dzialalo wszystko dobrze…nowych programow ani gier juz dawnooo nie instalowalem. Jedynie co zmienialem w windows:

wchodzac do : Start>>Uruchom>>control userpasswords2

zaznaczylem tam : “Aby uzywac tego komputera, uzytkownik musi wprowadzic nazwe uzytkownika i haslo”

Ale przy zaznaczeniu tej opcji spowrotem nic sie nie zmienilo :confused:

Jakies pomysly na rozwiazanie problemu?

Kliknij dwa razy na pole te na górze nad procesami.Powinno się pojawić

Dzieki slicznie

czasami najlepszym rozwiazniem problemu sa takie niepozrone rzeczy…Nigdy bym nie wpadl zeby klikac wszedzie zeby sie to pojawilo…

Kilka dni temu zaatakował mnie wirus i kilka trojanów. Zatakowany był rejestr, pliki systemowe w folderze windows i system32. Po “uleczeniu” kompa gdy naciskam ctrl - alt- delete pojawia się komunikat “Menedżer zadań został wyłączony przez administratora”. Czy istnieje możliwość skopiowania konkretnych plików z innego kompa aby menedżer zadań znowu działał? Jeśli tak to jakie są to pliki. Może mój komp jest nadal zainfekowany??

start=>> uruchom

gpedit

Zasady komputer lokalny=>> konfiguracja użytkownika=>> Szablony administracyjne=>> System=>> Opcje klawiszy Alt+Ctrl+Delete

Ustaw wszystko na nie skonfigurowany