Winrar

Ściągnąłem grę Azureusem spakowaną w Winrar. Gdy chcę rozpakować, program(Winrar) prosi o hasło którego niestety nie znam! Wiem że istnieją programy do rozszyfrowania ale albo sa do **** albo sherware. Czy istnieje jakaś metoda??? :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

Chłopcze to jest nielegalne co chcesz zrobić :twisted:

Zapraszam do poczytania LEKTURY.

PS Nie zdziwił bym się jak bys zaraz dostał pamiątke pod nickiem, bo na forum co rusz ktoś zadaje takie pytanie dotyczące haseł :twisted: :twisted:

Tak :smiley: Wystarczy się zapytać tego, co to hasło ustawił !

A czy ta gra jest legalna ??

Napewno jest nielegalna skoro pobierał Azureusem to zapewne jakis nielegal :x

Hmm… ale mógł pobierać gre, która jest na licencji freeware !

Np. Wolfenstein: Enemy Territory

Otóż to! Ściągałem legalną grę no i teraz kłopot z tym hasłem… :?

Bez przesady to że pobrał “coś” Azerusem co jest spakowane rarem nie oznacza, że:

może gra freeware, może jakieś zdjęcia

A wracając do pytania, tak są w sieci programy które “niby” maja(potrafią) złamac hasło na .rar lecz wątpie zeby Ci się udało. Odpowiednie Długie hasło i znaki specjalne i nie ma bata, nie rozkodujesz.

Ale w takim razie poco ktoś miałby legalną gre zabezpieczać hasłem ??

A skoro jest legalna to musi być w necie na serwisach poświęconych grom. np. http://www.cda.pl

Więc coś nie jestem przekonany czy ów gra jest za darmo !

Najlepiej iść do sklepu i kupić :smiley:

Jeśli jednak komuś “sie nie chce” to są sklepy internetowe - i nawet są zniżki na gry !!

A może ktoś założył hasło, żeby tylko jego kumple korzystali z tego pliku??? :frowning: Pomyślałeś o tym?? A na CDA nie wchodze bo pełno wirów jest. Poza tym, korzystam z Azureusa z wygody… więc wchodzenie na każdą stronę to trochę monotonne jest. A tak jest o wiele szybciej!

poszukaj az znajdziesz jakis ciekawy programik by wyciagnal te haslo…hihi

zamykam do wyjaśnienia

shademaster proszony o kontakt