Panda AntiVirus 7 czy Norton AntiVirus 2003?

Który z tych programów jest lepszy??

Co to znaczy lepszy :?:

Jeśli chodzi o mnie to ja wole Nortona, bo Pandy nigdy nie testowałem.

:slight_smile:

Ja uzywam programu Panda Titanium Antivirus 2004 i jestem zadowolony. Mam juz ja okolo 3 miesiace i dzieki codziennej aktualizacji nie zlapalem od momentu instalacji zadnego wirusa.

Oba programy dobrze spełniają swoją rolę…oczywiście reszta zależy od tego na który z nich Cię stać…

Dokładnie tak. Myślę że oba spełniają swoją rolę należycie. Ja używam Nortona i jak narazie nie zawiodłem się. :smiley:

Moim zdaniem oboje wycwytują syfy-wirusy :o . Ale norton jest lepszy,

wedle mojego zdania, bo go mam, a wiruw nie. :smiley: :smiley:

Ja bym tam wybrał Pandę?

Dlaczego? bo raz uważam ją lesza od Nortona,bardziej przyjazna w obsłudze i nie zwodna też a dwa to nie “zajeżdza” tak sprzętu jak Norton,chodzi mi oczywscie o spowolnienie systemu.

Testrowałem Pandę i Nortona i Panda dla mnie lepiej wypada.

Zawsze podkreślam,iż najważniejsze jest rozsądne korzystanie z zasobów netu…nie posiadam żadnego z wymienionych programów /poprostu mnie na nie nie stać,ale na kanwie tego tematu da się zauważyć wzrost zamożności społeczeństwa,jakoś nagle wszyscy się licytują drogimi programami antywirusowymi/…i jakoś nie łapię wirusów…wystarcza kilkarazy w tygodniu skanowanie skanerem np. mks oraz bieżące czyszczenie np.SpyBot i komp chodzi jak burza…rozsądek i jeszcze raz rozsądek a ciemna strona netu Was również ominie… :smiley:

wybierz pande testowalem oba norton mocno zamula system

ja tam uzywam antivira jest dobry dziala on w tle co 7 dni jest aktualizowany /trzeba to ustawic tylko to reszta jest juz ustawiona/ dziala w tle przy kazdym sciaganiu programu z netu jesli jest tam wir to odrazu wyskakuje jomunikat co mam zrobic sciagac dalej czy tez nie .Tak mialem z programem OVERNET sciagalem go z oficjalnej stronki isa tam bo az 56 roznych wirow lub trojanow potem musialem sie meczyc by usunac te wiry tym programem ,potem firewall a na koncu mks skaner online i teraz jest wszystko w porzadku ,ale musialem zrezygnowac z overneta strona gdzie znajdziesz ten prigram to http://www.chip.de w szukaj wpisz Antivir personal edition 6.25.00.03 w download top 50 jest tam lista 50 najczesciej sciaganych programow jest on na drugim miejscu pozdrowienia

zdecydowanie panda

Odpowiedż drogi Kubo nigdy nie jest jednoznaczna. Nie posiadam Nortona ale z opinii internautów slyszałem,że zajmuje sporo RAM, zatem jeśli masz stary komputer to pomyśl lepiej o Pandzie , nie będziesz narzekał na wolną pracę systemu bowiem ta nie spowalnia . Jesli jednak to w miare nowa maszyna to powinienieś rozważyć czy nie warto zapłacić więcej ( aspekt finansowy, te antywirusy dzieli chyba dość spora cena), i mieć lepsze zabezpieczenie nie tylko na wirusy , dialery(Panda też posiada tę opcje) a także spyware :wink: .

Panda Rulezz 8) 8) 8)

Ja tez uzywam Pandy jest na luziku. Nortona nigdy nawet nie mialem niogdy w kompie

Testowałem produkty obu firm, Norton Antivirus 2004 i Panda Platinum 7.0

i stwierdzam że używam Pandę z kilku powodów :

  1. Nie “zamula” systemu

  2. Jest bardziej przejrzysta

  3. Równie skuteczna co Norton

Czego tu więcej chcieć ??

Panda - nie będę komentował :-D. Lepsza i tyle.

Hmm, to się może zdecyduje na Pande, zobaczym zresztą.

Norton SystemWorks 2003 [Professional Edition] - osobiście polecam.

Przetestuj to się przekonasz 8) do NORTONA Norton SystemWorks 2003 DEMO!

Polecam Norton Internet Security. :smiley: