Zmiana klucza Win XP Pro

Jak w tym systemie zmienić klucz licencyjny bez reinstalowania?

a moze to Ci pomoże start=>> uruchom

%windir%\system32\oobe\msoobe.exe /a

Zgadzam się z Monczkin em najlepiej zrobić to przez aktywację systemu:

  1. Wpisz w uruchom to, co podał st_szer do linii w uruchom

  2. Jeśli NIE AKTYWOWAŁEŚ systemu to wybierz “Chcę zadzwonić do przedstawiciela…”

  3. Kliknij środkowy przycisk (Zmień klucz produktu)

  4. Wpisz żądany klucz

SnakeVG > Przeczytaj sobie dokładnie cały ten artykuł:

http://forum.dobreprogramy.pl/rules.php

Tylko przejrzyj cały a nie tylko początek :slight_smile:

Link zmieniony

Pysiu

Złączono Posta : 17.12.2005 (Sob) 20:04

Nie rozumiem tego :o Nie złamałem regulaminu i dostałem ostrzeżenie. Za co? Nie podobał Wam się link? To proszę bardzo inny:

http://support.microsoft.com/default.as … ;pl;810892

Skoro sam Microsoft podaje na swoich stronach sposób “Jak zmienić klucz produktu podczas aktywacji” to co tu jest nielegalnego? Podałem linka do stronki, na której był wyjaśniony ten problem co na stronie Microsoftu, z tym, że o wiele lepiej i dokładniej, bo ze zrzutami ekranu.

Na stronie Microsoftu jest napisane wyraźnie:

W tym artykule opisano, jak dokonać aktywacji systemu Windows XP przy użyciu klucza produktu, który różni się od klucza użytego podczas instalacji systemu Windows XP.

Skoro Microsoft daje na swoich stronach takie informacje to uważam, że jest to jak najbardziej legalne !!

SnakeVG pytał “Jak w tym systemie zmienić klucz licencyjny bez reinstalowania?” Otrzymał odpowiedź choć nie ze strony Microsoftu a ja dostałem ostrzeżenie. Proszę mi wyjaśnić za co otrzymałem ostrzeżenie, bo nie rozumiem.

Aha! To może st_szer też zasłużył na ostrzeżenie, bo podał komendę: %windir%\system32\oobe\msoobe.exe /a ??

Parodia.

Złączono Posta : 18.12.2005 (Nie) 1:10

SnakeVG dałeś mi pochwałę, ale mi ją zabrali :mrgreen:

w32.sasser zaraz zarobisz następne za robienie zadymy na forum i nie trzymanie się procedury odwołania od ostrzeżenia IMHO słusznie przyznanego :evil: :evil: :evil:

Nie zabrali, ale zabrałem :frowning:

Pomyśl logicznie - nie możesz mieć jednocześnie

pochwały i ostrzeżenia za ten sam post :o