Xp nie wie co to za plik, a jjest nim audio

Ściągnołem album po rozpakowaniu się okazało że Win nie wie co to za plik i jak go odtworzyć. W właściwościach pisze że “Plik MPC”. I nie mam pojecia co mam zrobić? Brakuje mi jakiegoś kodeka czy co?

Zbiór różnorakich narzędzi do obsługi MPC

W archiwum był tylko jeden plik??

Nie 12 chyba jest. A czemu pytasz?

a czym go otwierasz ??

Teraz dzieki @Riven ściągnołem nakładkę do Winampa i mi chodzą, ale Xp dalej nie wie co to za pliki :frowning: I jak ja to mam nagrać jak nero też nie widzi? :?

może masz coś namieszane w windowsie ??? :frowning: :cry:

Nie wiem możliwe, ale jak sie o tym przekanac?

Żeby nagrać mpc w Nero, trzeba mieć pluginy… Podajrze płatne…

Nie wie, co to za pliki… :lol:

Kilknij na plik MPC Prawym przyciskiem myszy, zrób “Otwóz za pomocą” , potem “Wybierz program” , zaznacz np. Winamp, odhacz “Zawsze używaj wybranego programu do otwierania tych plików”

Powinno pomóc 8)

A spróbuj zmienić rozszerzenie na mp3:) Może to pomoże…

W rozpoznawaniu przez Windowsa to z całą pewnością pomoże… Gorzej z resztą :? :stuck_out_tongue:

Ok jeżeli o to chodzi to ok Win będzie zawsze otwierał, natomiast inne programy tego nie widzą :? Jak to zmienić na MP3 mam jak nie widzi mi ci tych plików?

program Foobar odtwarza .mpc czyli mousepack bez problemowo

bylo juz o tym na forum poszukaj :stuck_out_tongue:

Odtwarze a ja potrzebuje zeby mi to nero lub inny program do nagrywania zobaczył :stuck_out_tongue:

Jutro dam Ci linka do plugina, teraz nie dam rady. Bo juz muszę iść. Jutro mam pracę klasową z chemii. Trzeba zacząć się uczyć :lol:

Trzymam cie za słowo :stuck_out_tongue:

Proszę bardzo:

MPC Plugin [177KB]

'Skopiować do ‘C:\Program Files\Common Files\Ahead\AudioPlugins’

PS. Przepraszam za lekki poślizg.

Dziekuje jednak cos mi tu nie gra bo tak jak napiisałes

'Skopiować do ‘C:\Program Files\Common Files\Ahead\AudioPlugins’

W Common Files nie mam folderu o takiej nazwie: “Ahead”