Log Problem z Your computer is infected!

Witam mam identyczny problem a nie chce zaśmiecac forum kolejnym tym samym tematem ,wiec piszę tutaj…sytuacja jak u kolegów wcześniej, nie znam sie sam na tym wszystkim i podaje logi z hiJacka,byłbym bardzo wdzieczny za rozwiązanie mojego problemu,dzieki z góry!!

Zaznaczam ze system mam na dysku D

Wydzielono z innego tematu.

  1. Wyłączyć Przywracanie systemu w XP TU

  2. Zastartować do trybu awaryjnego bez internetu(opis w linku wyżej).

  3. Zaznaczyć wskazane wpisy w Hijacku i kliknąć Fix checked. Wpisy zostaną usunięte.

  4. Skasować z dysku pliki i folder, które podkreśliłem na czerwono

  5. Dokończyć skanerami online - Scanery do wyboru

  6. Pokazać nowy log :stuck_out_tongue:

zastosuj Usuwanie tapety SpySheriff

Usuwanie VX2.BetterInternet i daj log nr 1 z narzędzia L2Mfix

WIEC TAK…:

wpis

nie chciał sie bardzo długo usunąć ale w koncu chyba dało rade(za kazdym razem widniał w HiJacku)

znikneła mi juz ikonka"your computer is infected" ale ciągle pojawiają sie kupy pop upów

L2Mfix nawet nie zaczął szperać w komputerze bo od razu windows zgłosił błąd w ramce edytora rejestru: “nie mozna skopiowac shell.reg,bład podczas kopiowania pliku;moze być to bład dysku lub systemu”

Dalej jestem załamany bo wszystko robiłem zgodnie z instrukcjami…

oto log z Silent Runners :

I czy jest inna mozliwość(rećznie jak w win98/me albo innym programem tego VX2??Bo L2Mfix wykrywa błąd rejestru(pisałem wyzej w ost. poscie) i nie chce kontynuować…

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG

Start do z Konsoli Odzyskiwania CD XP i komendy:

CD C:\WINDOWS\system32

ATTRIB -R-S-H fgqff.dll

ATTRIB -R-S-H p0n80a5ued.dll

ATTRIB -R-S-H dbdskres.dll

ATTRIB -R-S-H mktrig.dll

ATTRIB -R-S-H guard.tmp

DEL fgqff.dll

DEL p0n80a5ued.dll

DEL dbdskres.dll

DEL mktrig.dll

DEL guard.tmp

EXIT

Przejście do trybu awaryjnego Windows i uruchomienie pliku FIX.REG. Dajesz mi nowego loga z Silenta.

moze wyjde na głupka ale co znaczy “CD XP” , za pomocą cd instalacyjnego?

Tak cd to płytka kliknij w linka http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=14270 i poczytaj :wink: