Jaką karte graficzną?Do 300zł?

Zastanawiam sie nad wymiana karty graficznej, jaką karte proponowalibyscie mi do 300zł…???Teraz mam GEFORCE FX 5200 i stwierdzam, iz ta karta niedlugo juz nie bedzie wystarczalna, wsumie to juz duzo gier chodzi mi lipnie przez grafike…za odp. z gory THX

Pewnie nie takiej odpowiedzi oczekujesz, ale za 300 zł to nic sensownego nie kupisz. A jeżeli już zdecydujesz się na taki zakup, to posłuży Ci ta karta max. 6 miesięcy i znowu będzie trzeba coś nowego kupować.

Radzę dorzucić drugie tyle i kupić GF 6600GT

No ja takze mam taka karte i nie zamierzam bawic sie w ciagle wymienianie tak jak juz tu areh wspomnial co pol roku karty na nowa, bo to nie ma sensu. Lepiej dozbierac i kupic cos porzadniejszego GF6600GT lub Radeon X800. Takie karty juz pozwalaja grac w najnowsze gry bez problemow i zapewniam Cie, ze beda Ci dlugo sluzyc, o wiele dluzej niz te do 300 zl jakie zamierzasz wlasnie kupic !

Poczekajcie na wiosnę wyjdzie nowa kolekcja to cena też spadnie :stuck_out_tongue: Ja osobiście używam GF3Ti i jak narazie mi wystarcza wprawdzie nie obsługuje dużo bajerów ale z innej strony nie lubie jak np: obraz mi się zamazuje itd. :stuck_out_tongue:

Dozbierać, poczekać, kupić

ciekawe bo według mnie to ta karta nowszych gier to nie pociągnie a jeśli już to napewno neizbyt sprawnie polecam

sam zamierzam ją kupić a co do radeon’ów to są troszkę droższe. lepiej poczekaj z kasą to po świętach może będziesz miał więcej na którąś z wyżej proponowanych(x800 lub 6600GT)

spróbuj tu http://www.ebay.pl/viItem?ItemId=6828188646 i powodzenia

Jeśli chodzi o gry, generalnie każda chodzi jak dotąd na Radeonie 9550 bez problemu i co prawda nie na najwyższych detalach, no ale ludzie. Bez przesady. Za 300zł ja Ci proponuję GeForcea 6200 Turbo Cache… :- ) Jest niezły jeśłi chodzi o wydajność.

WIEM, wiem 6600 jest lepszy… ;- P

6200 można bez problemu przerobic na 6600 (z tego co pamietam odpowiednie stery :roll: )

Radeon 9550 powinien Ci wystaczyć.

m89: ale ja nie powiedziałem że gram w gry… powiedziałem że mi wystarczy :stuck_out_tongue:

Tak, ale tylko starsze modele na układach NV43. Później zaczęto robić je na kości NV44A (GF 6200A) i tutaj nie dało się już nic zrobić.

Tao. Kup sobie Asusa GeForce 6200. Jest świetna i niewiele słabsza wydajnośicą od braciszka 6600