Problem z jportal

Przeczytalem wszystkie tematy o jportal i w rzadnym z nich nie otrzymalem odpowiedzi.Mam problem a więc:

-jestem zarejestrowany i mam strone na 60free.ovh.org a moj adres to ticalops.ovh.org

-chcę miec jportal na serwerze

-instaluje nastepujaca:zalogowanie sie na serwer nie sprawia mi klopotu ale do bazy msql czy cos takiego :slight_smile: mam problem.

logue się tak (program:flashFXP)

serwer or url:mysql.60free.ovh.org

user name:ticalops

password:******

port:3306

I MI NIE WCHODZI PROSZE POMURZCIE! !!

PS:NIE DAWAJCIE MI LINKOW DO TAKICH TEMATOW BO WSZYSTKIE PRZECZYTALEM!

do bazy nie logujesz się przez klienta ftp lecz wpisujesz w przeglądarkę:

a tam login i hasło.

:slight_smile:

no dobra.ale jak zainstalowac jportal na serwerze!

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=20824 poczytaj :slight_smile:

no ok ale jak napisalem wczesniej wszystkie tematy czytalem!

a pozatym nie rozumiem tego zdania

jaki adres wywolac z paska?

adres_twojej_strony.pl/katalog/install/index.php (jeśli pliki umieściłeś w folderze “katalog”)

analogicznie jeśli np. folder nazywa się “jportal” to będzie to wyglądało tak:

adres_twojej_strony.pl/jportal/install/index.php etc.

adres_twojej_strony.pl/install/index.php (jeśli pliki wgrałeś bezpośrednio na serwer - bez folderu głównego [gdzie masz wszystkie pliki jportalu])

:slight_smile:

Troche zamieszałem, ale mam nadzieje, że wiesz o co biega :stuck_out_tongue:

to wlasnie tak robie wrzucam jportal wszystko elegancko niby nadaje chomdy i wlanczam i nic! nie morzna znalsesc strony vczy cos takieog prosze pomurzcie :-x

jaqbs napisz do jakiego katalogu wrzucasz katalog “install” (podaj ścieżkę, np. “lol/jportal/install/index.php”) bo tak to trudno zgadywać ścieżke :? :stuck_out_tongue:

mam jak wczesniej powiedzialem na serwerze 60free.ovh.ord konto.a wrzucam do www! to adres powinien byc taki: ticalops.ovh.org/www/install/index.php

albo:ticalops.ovh.org/install/index.php

a spróbuj:

ticalops.ovh.org/www/install/

albo ticalops.ovh.org/install/

Hmm nie mam już konta na 60free.ovh.org jakbym miał to bym Ci powiedział jak to ma być, ale spróbuj moich propozycji :slight_smile: Jak nie pomogą to jak lazikar wejdzie to Ci pomoże na pewno :stuck_out_tongue:

hmmm… i ciagle dupsko.ale dzienki za chęci

podawaj bez www. www to katalog na swrwerze Twoim jesdnak przegladarka go niewidzi podaj wiec ticalops.ovh.org/install/ upewnij sie czy wpisujesz napewno przez dwa l na koncu