Jaki najlepszy darmowy zestaw?

dzien dobry chcialem sie spytac jaki wedlug was jest najlepszy darmowy zestaw ochronny antywirus + firewall + antispyware

Idealne słowa aby wpisac do Szukajki :roll:

ta szukajka jest jakas… nic w niej nie moge znalezc moze zle slowa kuczowe wpisuje ale…

:szukaj:

moja propozycja:

Avast + Kerio + (Ad-aware + SpyBot + MSAntispyware) :stuck_out_tongue:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … ntispyware

Jeden z wielu :roll:

bez przesady, to jedyny dobry bezpłatny antyvir, chyba że chcesz zacząc od zmiany systemu na cos bezpłatnego i bezpiecznego to polecam linuxa

Bez jaj prosze dawno wiekszych bredni nie słyszałem -.-’

Jeśli tak myślisz to podaj argumenty…

Ja jade na avascie od półtora roku i jakoś nie narzekam…

:stuck_out_tongue:

A moze lepiej w ogóle nie włanczać komputera, bedzie najbezpieczniej.

Moze skonczmy ten Off Topic :roll:

robilem test avasta na spakowanych wirach i wykryl 85% podczas gdy antivir

personal edition 91% :] ludzie nie rozumiem czemu to… instalujecie to jest dziurawe sitko

Złączono Posta : 14.12.2005 (Sro) 20:44

syfiosz wrzuc na kompa kaspra demo na test to zobaczysz jaki avast jest dobry :wink: wiem z doswiadczenia

jedyna bezpłatna ochrona godna polecenia to avast + kerio/oupost 1.0 + adaware/+ms antispyware.

Za darmo nic lepszego nie znajdziecie i nie plećcie bredni że avast jest be i fe. Jak na darmowy produkt jest świetny.

A jesli ktoś ma problem to neich się przerzuci na linuxa lub kupi sobie płatne oprogramowanie (ja mam nod32 + outpost 3.0 i jest to wystarczająca ochrona w 100%).

piggybank naucz się poprawnie obsługiwać wyszukiwarki bo takich tematów mozna bez wiekszego problemu znaleźć (podopowiem ze nei trzeba od razu pchać całego ciągu znaków do wyszukiwarki tylko pomalutku, z osobna) :mrgreen:

I nie oftopujcie wdziałach technicznnych :wink:

piggybank ale avast jest najlepszy z darmowych, sprawdź pande.

Darmowa panda? To nowość … chyba że skaner panda on-line :slight_smile: lub z :x

ehhh iby avast dobry ale nie ma to i tak jak platny antywir jesli darmowe antyriwy maja byc zawsze takie dziurawe to ja dziekuje schodze na zla droge

Złączono Posta : 14.12.2005 (Sro) 21:18

pozatym kolega zenek polecil ciag znakow do szukajki wpisac:] >> aju

co to według ciebie oznacza ?

bo ja uważam że avast jest bardzo dobry z darmowych, a jesli ci takie rozwiązanie nie pasuje, to jak mówiłem albo linux, który jest bezpłatny i nie potrzebujesz na niego antyvirusa albo zakup płatnego programu

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … entry29301

Do wyboru do koloru :mrgreen:

Swoją drogą to nie rozumiem Cię

Najpierw prosisz o porade a jak Ci ją daja to

więc dlaczego pytasz jak wiesz lepiej :?

A to pozostawiam bez komentaża :shock:

a nie rozumiesz że to najlepszy antyvir z darmowych ?

Może koniec tego OFFTopica :evil: :evil: :evil:

piggybank forum to nie czat :!: :!: :!:

Masz zamiar sobie pogadać to na PW :!: :!: :!:

OTy z wątku :arrow: ZSYP

Najlepszy darmowy antywir jak słusznie zauważyli :

aju

syfiosz

to avast

… lepszego darmowego nie znajdziesz … a do niego to Kerio

Nie ma co się kłócić. Żaden antywir nie pomoże jeśli system będzie dziurawy jak sito (mówie o windowsie) bez niezbędnych aktualizacji z MS i IE niedajboze bez łatek (kaplica!)

Avasta sama uzywam i nie narzekam, raz dostały mi się jakies hadztwa po zamiast usuń wcisnęłam ignoruj :shock: i wtedy rzeczywiscie zaczeły sie problemy bo nie wszystko chciał usuwać. Jednak moje dośwaidczenia (2 letnie)pokazują ze niczego nigdy nie wpuścił, więc gorąco polecam dla nie śpiących przy komputerze;) :lol: :twisted:

Anty-spyware microsoftu jest też dobry, ale w razie problemów polecam darmowe narzedzie webroota które skanuje za darmo system tyle ze nie pokazuje lokalizacji

http://www.webroot.com/land/freescan.php

jak juz cos znajdzie, trzeba sciagnąć triala wtedy zeby to badziewie usunął:)