Pliki .mpg - odwrotka

Cześć. Ściągnąłem z internetu jakieś najnowsze kodeki i teraz filmy (w zasadzie wszystkie) pokazują mi się “do góry nogami”. Wiecie jak to zmienić?? Mimo, że mam zanzaczone otwórz za pomocą AllPlayer 2 to i tak otwiera mi Windows Meadia Plyer’em 9. Nara

A nie ma w kodekach opcji odwrócenia wyświetlania filmu. Napisz może co to za kodeki. :smiley:

Kamiennikl, miałem ten sam problem,

po prostu gryzły sie kodekpaki i objaw był ten sam,

nie chciało mi sie specjalnie zgłębiać problemu więc ponieważ odtwarzało mi filmy na pozostałych kodekach odinstalowałem ostatni który wgrałem i wszystko wróciło do normy.

Przepraszam za ogólnikowość tego posta ale problem miałem dosyć dawno i już nie pamiętam co z czym konfliktowało a jak wspomniałem nie chciało mi się w tym grzebać i poszedłem na łatwiznę.

Jeżeli chodzą ci filmy na pozostałych kodekach to spróbuj mojego sposobu, jeżeli nie to przykro mi ale nie mam lepszego pomysłu.

Pozdrawiam

Marco

Najlepiej usuń wszystkie dotychczas zainstalowane kodeki.Ściągnij: “ACE Mega CoDecS Pack” http://acemcp.uw.hu/

Są to wszystkie kodeki w jednym po zainstalowaniu tego pakietu wszystko powinno Ci chodzić …

Tak właśnie zrób. Twój problem wynika z tego, iż nie odinstalowałeś poprzedniego zbioru kodeków i wgrałeś nowe, które się “pogryzły” powodując że obraz jest odwrócony. Musisz odinstalować poprzedni zbiór kodeków.