Tabelki - aktywne przyciski

:arrow: po pierwsze to od kiedy tabele umieszcza się między znacznikami

a nie ??

:arrow: po drugie czy masz przygotowane obrazki o nazwach tak jak wyróżnione w tych kodach:

oraz

Oto kod całej strony:

br />
"http://www.w3.org/TR/html4/loose.dtd">

twoja strona działa u mnie na komputerze bez problemu, więc jeżeli nazwy plików i ścieżki podałeś poprawnie, to oznacza, że masz problemy z java script na swoim komputerze

sprawdź jeszcze czy działa ci ta strona (dokładnie czy grafika zawierająca czerwony znak minus zmienia się na grafikę z zielonym plusem po najechaniu na nią myszą). jest to strona zawierająca dokładnie kod twojej strony

Ta stronka do której podałeś link działa :slight_smile:

U Mnie na kompie niestety nie :frowning: U Mnie w tej tabelce gdzie umieściłem button po lewej stronie tabelki po najechaniu pojawia się rączka (gdzieś tylko na połowie tabelki. lewej połowie). Niestety nie widać obrazka tylko rączkę. :?

a pliki graficzne napewno istnieją na dysku pod tymi nazwami, a plik html ze stroną napewno jest w tym samym katalogu co katalog grafiki ??

Mam utworzony katalog o nazwie Najnowsza strona w tym katalogu jest plik index.htm. W katalogu Najnowsza strona jest utworzony katalog grafiki następnie w katalogu grafiki jest katalog buttony, następnie w katalogu buttony znajdują się buttony.

więc przy takim podziale wszystko powinno chodzić tak jak powinno. nie mam pomysłu co może być nie tak. najprawdopodobnie wina leży po stronie programu, w którym oglądasz stronę

Strona dobrze działa w Firefoxie, w ie niestety nie :frowning:

PS. jonias dzięki za pomoc (za tą podpowiedź z sekcją body)

Witam, a spróbuj może w ten sposób powinno zadziałać:

1.jpg

w miejsce # dajesz linka do strony, a w miejsce “1.jpg” adres do obrazka