Wyrownanie dzwieku

poszukuje dobrego programu oczywiscie jesli to jest mozliwe darmowego lub wersji testowej ,ktory by wyrownal natezenie dzwieku tzn. mam dosc duza kolekcje mp3 i sa one nagrane roznie jedna ciszej inna glosniej chcialbym to wszysto nagrac by nie bylo tej roznicy w natezeniach dzwieku moze ktos z forum zna taki program .Kiedys taki program widzialem ale nie pamietam gdzie i nie potrafie go odnalezc .

Cześć. Takie cuś możesz zrobić w Adobe Audition. Jest to wersja trial i możesz ją pobrać ze strony http://www.adobe.com/ nara

||

/

mam problem by sciagnac ten program z ich strony czy ma ktos jakis inny pomysl lub inny program mam tez taki program jak Sonic Stage tam tez jest taka funkcja jak przekonertowanie np.128 na 132kb/s ale ja chce miec minimum 192kb/s lub wiecej jakim innym programem mozna to zrobic i by bylo smieszniej nie wszystkie kawalki mi pozmienia na 132kb/s

Adobe Audition - toż to jest płatne i drogie :frowning: :frowning: .

-MP3 Gain - to jest twoje rozwiązanie. Adres w moim podpisie albo poszukaj na vortalu 8) .

bylem na tej stronie ale wymagaja jakiegos abonamentu czy cos wtym stylu by dostac sie do archiwum i nic nie moge sciagnac moze znacie jakies inne strony lub programy mam dosc sporo muzyki bo okolo 20GB mam co robic z tym wszystkim to wszystko jest aktualnie na twardzielu i przydalo by sie tego pozbyc i troche zrobic miejsca

wielkie dzieki znalazlem ten program i juz go zainstalowalem zobaczymy czy spelni moje oczekiwania a moze ma ktos jakies inne propozycje czekam na wypowiedzi kolegow z forum