Blokowanie klopotliwych ukazujacych sie reklam

witam wszystkich wiem ze ten temat byl juz poruszany na tym forum chodzi mianowicie o blokowanie okienek reklamowych jak je zablokowac .Bardzo dlugo szukalem ale nie moge sobie przypomniec jak nazywal sie ten program ,prosze o jakies linki do dobrego i skutecznego programu z gory bardzo dziekuje .

Ps.najlepiej darmowego i jesli to mozliwe to w jezyku polskim

Prawda, byl poruszany i to nie raz…

Szukaj i jako słowo luczowe wpisz popup

Przeciesz avant browser ma w sobie blokowanie okienek i reklam i działa skutecznie polecam 8)

Nie dość że było to jeszcze dzisiaj o tym pisałem.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 4818#34818 :smiley:

:arrow: Pawek

Nie będzie żadnego tasiemca :smiley: :smiley: :smiley:

Wszystkie posty OT:

:arrow: Kosz

zainstalowalem awant browser jest dosc przyjazny ale ja mialem kiedys bardzo fajny program do blokowania reklam tylko przez przypadek skasowalem jakis plik nalezacy do tego programu i nie dziala jesli sie nie myle to nazywal sie panicware cos tam i nie potrafie go odnalezc ,moze ktorys z kolegow na forum ma taki program lub natrafil na link do tego programu.szukalem juz przez google w programach na forum ,chipie,kom.swiat itp. bardzo prosze o pomoc z gory dziekoje.

http://www.panicware.com/

To jest strona tego programu. Zastanawia mnie dlaczego uzywasz programu, ktory kosztuje 29.95$ jak istnieje wiele darmowych i zapewne rownie skutecznych programow :?: :!:

Spróbuj z Google Tolbar. Jest to wtyczka do Internet Explorera z mozliwością blokady Pop-up’ów. Ma wiele ciekawych opcji. :o :-o :slight_smile: :smiley:

ten program ktory mialem byl darmowa wersja i dosc dobrze blokowal reklamy i teraz nie pamietam z jakiej strony ten program instalowalem .prawde mowiac program moze byc jako osobny nie jako nakladka lub jak awant browser mam dosc miejsca na dysku i nie przeszkadzo mi to,jesli macie cos takiego co by skutecznie blokowalo reklamy do bede sie bardzo cieszyl .Ostatnio nawet jakies glupie filmy puszczaja jako reklame new broatcasting tv czy cos tam prosze o pomoc .W avant browser to np.nie otwieraja sie strony ktore mam w faworytach i musze extra je pisac

:arrow: Pop-Up Stoper Free Edition

sciagnijcie… polecam!

Polski, darmowy i dotego łatwy w obsłudze progam do blokowania reklam. Możesz go ściągnąć tutaj. :slight_smile:

zainstalowalem ten program ktory polecil mi kolega Welkor jest skuteczny ale tak spowalnia mi otwieranie stron ze glowa boli gdy chce otworzyc jakas polska strone to trzeba czekac iczekac o innnych stonach nie wpomne przed instalacja tego programu otwieranie szlo znacznie szybciej przeciez majac dsl-a musza sie szybko otwierac czy jest to spowodowane iz tylko polskie serwery sa tak wolne moje dane to D 768kbit/s i 128kbit Up.nie sa to duze szybkosci ale widoczne przy serfowaniu .Prosze o jakies inne propozycje zgory bardzo dziekoje.

Ps.jak myslicie koledzy czy to spowolnienie jest spowodowane tym programem lub czyms innym mam kompa intel P4 2,6MHz 120 GB geforce fx 5600 128MB ,ram 512 Windows Xp

Moim zdaniem programamem. Sprzet masz spoko :!: :wink:

Zaistaluj poprostu Avanta, szczerze polecam :slight_smile:

posluchalem kolegi beeda mialem plytke kwietnia chip i tam byl avant browser 9.01 b 118 zainstalowalem i co sie okazalo otwieranie stron jest szybsze zobaczymy czy bedzie dobry okaze sie to moge tez kozystac z internet exporer tak samo jak z avanta czy tez ten int ex wywalic z kompa bo teraz nie wiem co teraz

Nie “wywalaj”, w jakikolwiek sposob, IE z komputera :!:

Nie wywalaj, możesz z tego powodu mieć wiele problemów… :-o

Nie wywalaj, bo Avant jest tylko nakładką a nie inną przegladarką i działa właśnie na silniku IE. :slight_smile: