Filmy godne uwagi

Podajcie tytuły filmów które warto obejrzec wedlug Was. Podawajcie w podanych kategoriach:

*komedia

*thiller

*cos od Was :smiley:

Napewno do filmów godnych polecenia można zaliczyć według mnie film z Bradem Pittem w roli głównej a film nosił tytuł “Podziemny krąg”. :smiley:

film który mi sie obrzydliwie mocno spodobał to SAW 2 (piła) naprawde genialny film :!: :!: :mrgreen:

Może obejż sobie film Zabójcza broń oraz film Terminator 2:spoko:

komedia: Epitafium

thriller: Morderstwo doskonałe

cos ode mnie: Must Love Dogs

Taaak! Świetny film widziałem tylko 2 razy , bo tylko 2 razy w telewizji lecial z tego co wiem ale naprawde coś wspaniałego.Gorąco polecam !

Komedia: Córka mojego szefa(kulałem się momentami)

Thriller: Kolekcjoner Kości, Piła 1,2, Cube 1,2

cos ode mnie: Szkoła uczuć(A walk to remember), Słodki listopad(Sweet November)no własnie MARIO mi przypomniał…Green Street Hooligans- bardzo dobre.

Ostatnio ogladalem i moge polecic: Saw 2, Green Street Hooligans

jesli jestesmy w temacie takich smiesznych filmow to zobaczcie to :slight_smile: http://media.putfile.com/PWN4GEwmv

http://media.putfile.com/yougotownedwmv

Saw 2? Widać kto tu zciaga filmy z netu :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 06.01.2006 (Pią) 23:01

Błagam, kto wie jaki zespół gra tam w tle tego filmu?? Od roku tej piosenki szukam!!

Saw 2 jak i Green Street Hooligans sa od dzisiaj w kinach :twisted:

A czy to przekreśla możliwość, że KTOŚ już mógł obejrzeć te filmy dziś wlaśnie w kinie, gdyż oczekiwał na nie długo i odkładał pieniądzę by iść…wiem, że wydaje sie to niemożliwe, ale trzeba to wziąść pod uwagę.

Komedia hmm… myślę, że New york taxi , hitch

Thriller: Zielona mila… Aż wstyd, ale przyznaje, że sie popłakałem na tym filmie :wink:

A tak swoją drogą green street hooligans też warty uwagi…I naprawde ciekawy film…

A Film, na który nie warto marnować kasy i statystyk (dla ssaczy P2P, bo tacy napewno są ;-D) to kontrolerzy… Żadnej fabuły, żadnych zwrotów akcji… DNO :?

Ja polecam Piłe 1,2 dosłownie wspaniały film

Ja tam lubie Zabójczą broń (wszystkie części), Szklaną pułapke (wszystkie części), Speed i Killer :rotfl:

K-Pax -genialne

Zielona mila -płakać mi sie chciało na tym filmie :slight_smile:

Blair with project -dobre było, nawet bardzo dobre… 8)

Błagam, kto wie jaki zespół gra tam w tle tego filmu?? Od roku tej piosenki szukam!!

Jako thriller proponuję serial Zagubieni

Po prostu majstersztyk :slight_smile:

Z komedii to polecam Głupi i głupszy

A od siebie :

:arrow: Truman Show

:arrow: Wróg u bram

Popieram jeszcze żaden serial mnie tak nie wciągał.

Leci dziś w tv

Limp Bizkit - Break Stuff

P.O.D. - Boom

  1. :wink:

Komedia: “Dzień Świra” :rotfl:

Thiller: nie wiem czy to thiller jest ale również polecam Zieloną Mile

coś od siebie: “Kompania Braci”, “Szeregowiec Ryan”, “Ostatni Bastion” etc :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam