Problem z konwertowaniem do .amv

Otóż kupiłem sobie MP4 playera i niestety format video jaki odtwarza to tylko .amv ;/

Ściągnąłem sobie więc jakiś programik z chińskiej strony o nazwie 100AMVtools.rar. I wszystko byłoby w najlepszym porządku, ale niestety przy próbie odpalenia pojawia mi się komunikat typu

Odtwarzacz dołoczony do pakietu odtwarza pliki amv bez problemu.

Proszę o pomoc :slight_smile:

Złączono Posta : 12.01.2006 (Czw) 20:02

Problem okazało się rozwiązałem sam.

Do poprawnego działania program ten potrzebuje zainstalowanego w systemie:

  1. Windows Media Player w wersji co najmniej 9

  2. Direct X w wersji co najmniej 9.0

Jako, że miałem problemy ze ściągnięciem go z chińskiej strony (same krzaczki :wink: to zamieszczam link do tego programu na swoim ftp w nadziei że komuś to się przyda.

>>>100AMVTolls.rar<<<

Obsługa intuicyjna, na 512mb dysk można zgrać dwa pełnometrażowe filmy (może wyświetlacz 1,2 cala to nie luksus, ale…)

dzieki za programik. :smiley: Mam jeszcze pytanko - nie masz problemow z odbiciem lustrzanym po skonwerowaniu z np avi do amv ??

sluchajcie ,ja mam mp4 i dolaczone do niego oprogramowanie do konwersji na na amv i jest wszystko w porzadku. jak ktos chce to moze sie ze mna skontaktowac i ewenualnie zapytac o sszczegoly jakies dotyczace mp4 bo moge cos na ten temat powiedziec:) moje gg:********,zapraszam jqa bede niedostepny to tez pisasc:)

Ja też ostatnio kupiłem sobie podobny player i też mam problem z plikiem avm, obraz jest odwrócony :expressionless: Co mam zrobić?

Pomocy udzielamy na forum, a nie na kanałach prywatnych. Numer GG zakrywam i proszę nie pisać takich ogłoszeń na forum.

Może dla mnie byłbyś w stanie pomóc…

Otóż mam odtwarzacz MP4 i od razu w komplecie na płytce dostałam ten program, który polecacie. No i jest pewien problem… Programik ten konwertuje mi tylko niektóre teledyski. Sama nie wiem czemu :confused: Może ktoś mógłby mi pomoć?? Przy konwertowaniu pojawia się status ERROR :confused: Pomozcie mi! !!

A zainstalowałeś wszystkie kodeki z dołączonej płytki?

Nie miałam tam żadnych kodeków… Może dlatego nie idzie :confused:

A mógłbys mi jakies polecić??

potrzebuje jakis dobry programi co by mi przerabial na amv ale w rozdzielczosci na ekranik 1.5 cala bo ten obecny co mam to robi albo za maly albo za duzy obraz!! pomuzcie

a jaki masz program to może byśmy się wymienili programami bo mój robi na ekrany 1,2 i 1,5 a ja potrzebuje na 1,8 ja mam program AMV VIDEO CONVERT TOOL.

Za mały obraz mam. pomórzcie


mp4 1GB ekran 1,8cala 65tys. kolorów radio mp3 dyktafon e-book

sluchajcie a ma ktos rownie latwy w obsludze program do zmieniania na amv w wielkosci ekraniku 1.5 cala??

jak obsługiwać ten program???

no pomugl by ktos z tym programem bo ja go nie rozkminiam ;]

Złączono Posta : 15.06.2006 (Czw) 20:06

albo juz to rozkminilem ale thx

;D

witam ja mam problem z tym programem gdyz na moim MP4 nie ma niestety obrazu na caly ekran by takowy byl powinna byc rozdzielczosc nastepuja:

128-wysokosci i 96-szerokosci! niestety program oferuje taka rozdzielczosc ale 128-szerokosci i 96-wysokosci:( moze doradzicie jak poradzic sobie z tym problemem??

Witam A ja mam problem nastepujacy ; jak juz zkonwertuje film to podczas ogladania jest czarny ekran ale dzwiek jest POMOZCIE

Witam. Mam problem. Kupiłem odtwarzacz MP4 firmy YAGU o pojemności 512MB. Na innych aukcjach pisali że w tej pojemności zmieszczą się dwa filmy które wcześniej zajmują do 750 MB. Po konwersacji do pliku MTV film zajmował 1,04 GB. POMOCY

e-mail: gufon6@tlen.pl

Witam mam problem nagrywam na mp4 teledyski i filmiki w różnych roszezeniach lecz mp4 widzi mi to jako mp3 i otwarza tylko głos bez obrazu i zapisuje do katalogu music a nie movie prosze o pomoc

a ja po skonwertowaniu mam obraz odwrócony z odbiciem lustrzanym co mam zrobic?? pomóżcie!!