Pakiet bezpieczeństwa AVG Plus Firewall

Witam!

Chciałbym się troche więcej dowiedzieć na temat AVG 7.1 Plus Firewall.

Czy to jest dobry antywirus, chciałbym troche opini o tym programie.

program słaby jeśli chodzi o skuteczność wyłapywania bakcyli… firewalla nie znam i nie zamierzam poznać :slight_smile:

ogólnie rzecz ujmując jest to bardzo przeciętny program! o wiele więcej wart jest NOD32 ba nawet BitDefender 9 Pro Plus :slight_smile: o Kasperskym to już nie wspomnę :lol:

moj kumpel jest hakerem i mowi ze na kompy z avg antywirus ,cieżko sie wlamac.A avast to najwieksza lipa , a wszyscy mysla ze jest najlepszy.buehehe

To gratuluję kolegi :slight_smile: Być może lada dzień Ci się włamie :slight_smile:

nie mam kumpla hakera ,ale dziekuje za podpowiedz .Szybko pędzę wywalic avasta i instaluje avg.Jak bedziesz miał jeszcze jakies fajne rady od kumpla hakera to pisz ,chetnie skorzystam

nie rozumiem i wkurzają mnie ludzie co się zwą hakerami, to pospolote script kiedies korzystające z czyiś programów z nie wielką wiedzą co one robią. Żeby byś hakerem musisz poświęcić praktycznie cały swój wolny czas na analizowanie kodów itd. A nie, że ktoś tam zna C , jak się włancza kompa i jest hakerem ^^. :-o

hehe mi sie kumpel nie włamie ,on wlamuje sie goscia co w diablo graja i kradnie im przedmioty za kilkaset zlotych.A jak juz mowilem jak ktoś ma avasta to podobno zaden problem :smiley:

Złączono Posta : 09.01.2006 (Pon) 16:44

Ten moj kumpel testuje antywirusy pod wzlgedem wysylanych przez niego kylogerów na kompa ofiary>Raz testowalismy Avg 7 free ,ni /cenzura/ nie mogl sie wlamac :o

Złączono Posta : 09.01.2006 (Pon) 16:47

"nie otwieraj linkow od nieznajomych (tzn np jak ci nieznajoma maniurka pisze na gg i chce ci wyslac fotke :confused: )

tak, ale jak ktoś ma zablokowane porty to nic z tego

P.S a nie mówiłem, że SK :smiley:

dobra ,nie bede

Dzieki za rady Twoje i tego no kolegi hakera.

nie otwieraj linkow od nieznajomych (tzn np jak ci nieznajoma maniurka pisze na gg i chce ci wyslac fotke :/ )

to zadna nowinka, tylko ostatni lam dał by się na to złapać :smiley:

moze nie nowinka ,ale jak widać goscie sie na to lapia :slight_smile:

rrr w jakim zakładzie przebywa twój kolega hacker :smiley:

coś w stylu tej kreskówki z Cartoon o domku z wymyślonymi przyjaciółmi :mrgreen:

nie w zakładzie ,chodzi do mnie do klasy i zarabia na frajerach kilkaset zlotych tygodniowo :mrgreen:

aż wkońcu ktoś sie wkur. -997- wydział przestępstw internetowych,

po 2 dniach zobaczysz kolesi wynoszących kompa twojego kumpla, a jego stojącego w drzwiach tłumaczącego się “to nie ja” .

:smiley:

no mozliwe , rybka mnie to 8)