Cydoor

Witam.Otóż Ad aware wykrył mi wirusa o nazwie cydoor.Czy mogę usunąc te wirusy bez żadnych komplikacji ręcznie(w kluczach tez)??,czy jakimś programem?Mój system to winda XP prof.

Cydoor RegKey Data Miner HKEY_CURRENT_USER:software\cydoor\

Cydoor RegKey Data Miner HKEY_LOCAL_MACHINE:Software\Cydoor\

Cydoor RegKey Data Miner HKEY_CURRENT_USER:software\cydoor services\

Cydoor RegKey Data Miner HKEY_LOCAL_MACHINE:Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\AdSupport_277\AdSupport_

WinFavorites RegKey Malware HKEY_CLASSES_ROOT:WMPPublsihCntr.WMPPublsihCntr\ ({939438A9-CF0F-44d8-9140-599736F0D3A2})

WinFavorites RegKey Malware HKEY_CLASSES_ROOT:WMPPublsihCntr.WMPPublsihCntr.1\ ({939438A9-CF0F-44d8-9140-599736F0D3A2})

Cydoor File Data Miner c:\windows\system32\cd_clint.dll

Cydoor File Data Miner c:\windows\system32\cd_htm.dll

Cydoor Folder Data Miner c:\windows\system32\AdCache\

Cydoor File Data Miner c:\windows\system32\adcache\b_149300.gif

Cydoor File Data Miner c:\windows\system32\adcache\b_149301.gif

Cydoor File Data Miner c:\windows\system32\adcache\b_151700.gif

Cydoor File Data Miner c:\windows\system32\adcache\b_151701.gif

Cydoor File Data Miner c:\windows\system32\adcache\temp

Możesz usunąć. W Adware 6 masz ewentualnie opcje Automatycznie dodaj do kwarantanny przed usunięciem, więc wrazie czego możesz usunięte pliki przywrócić. :smiley:

Cydor to szpieg z kaazy.Jak go usuniesz to przestanie działać.

Jak jej nie masz to usuń wszystko co napisałeś :smiley:

Ps.

Przed usuwaniem możesz eksportować i zobaczyć jak wszystko działa bez nich. Można je potem znowu dodać do rejestru.

By Kazaa nadal działała, ściągnij jakiś program typu Clean Kazaa.

Usunie to wszystkich szpiegów z systemu, pozostawiając działający program :smiley: .

wydaje mi sie że cydor wystepuje tylko w kaazie media deskop, chyli zainstalowanie kazy lite poweinno rozwiazać problem!!

Zawsze możesz zainstalować sobiet Diet K 2.62

Lepsze rozwiązanie podał Trebon , bo Clean Kazaa usówa , a Diet K 2.62 blokuje .

Można też dwa naraz , nic nie szkodzi, jak zdziała.

najlepszym rozwiązaniem jest odinstalowanie straej kaazy i zainstalowanie:

*************************************

to jest Kaaza Lite Resurection - Kazaa pozbawiona syfów z dodatkowymi narzędziami…

dodaatkowow poczytaj:

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … entry74155

UpDate:

fiesta

nie rozumiem tego, program nie jest platny, pozatym sam znalazlem go w necie, to czemu jeszcze inni maja szukac jak mozna sie nim podzielic??

Mlody.PL zobacz na datę Wysłany: 16.06.2004 (Sro) 18:07 :lol:

Bo jest nielegalny! !!

no to powinien byc usuniety jak nie aktualny, ja tylko chciałem pomóc.

Musisz zwracać uwagę na daty. Nie usówa się takich postów bo mogą się przydac w przyszłości komuś. :smiley: