Odbieranie załączników w Ooutlook Express

Właśnie. Co zrobić by je “odzałącznikować” (- czytaj wrzucić na dysk).

Trzeba coś zmienić w opcjach ??

A o co chodzi :?:

Klikasz po prostu w załącznik, wybierasz ‘Zapisz na dysku’ i potwierdzasz ‘OKejem’.

Jakby co, to:

:arrow: http://www.centrumxp.pl/forum/viewtopic.php?t=10870

Właśnie niema łatwo.

Jak chce “odzałącznikować” to mam coś takiego

www.tapetki.zv.pl/załacznik.bmp

Inny jolor i niemoge na niego kliknąć (jak klikam to nic sie niedzieje).

Nie używaj polskich znaków w takich sytuacjach… Nie da się tego otworzyć… W każdym razie podejrzewam, że odpowiedż już Ci podałem wyżej.

Szkoda, że przeczytałeś to, co ja zlinkowałem :?

A mawiają, żeby najpierw czytać, potem pisać… :-x

chyba nie musze włazić na wszyskie linki jakie są podawane na tym forum, prawda?

Wiem, ze nie dawniej jak tydzień temu pisalem o tym posta na TYM forum i stwierdziłem, ze pokaże użytkownikowi że jak się chce, to można wszystko znaleźć, ale jak widze znowu źle zrobiłem…

pan Pawek znowu nie jest zadowolony…

A nie podoba się (nie niezadowolony)… Żebyś wiedział… Bo napisać to już łatwo, ale gorzej z przeczytaniem tego co pisali inni. Ja sobie nie wyobrażam, abym dopisał się do jakiegoś topicu bez uprzedniego przeczytania tego, co zostało już w danym napisane :shock: Wliczając w to przynajmniej przejrzenie zlinkowanych materiałów. Nie raz bywa, że to, co chciałem napisać zostało już zawarte, gdzieś wcześniej (i nie muszę już pisać), a niekiedy nie… Ale wtedy mam pewność, że nie powtarzam, pisząc swojego posta… :roll: To co robisz, to zwyczajne powielanie odowiedzi…

Chwali Ci się, że znasz rozwiązanie problemu, ale IMO bez sensu podawać je w momencie, gdy już ktoś wcześniej już identyczne przedstawił… :smiley: :stuck_out_tongue:

PS. Diablomati… “Ł” też jest polskim znakiem :mrgreen: :lol:

W związku z uwagą pawka - usuwam, jako zbędny

Dziwnie podchodzicie do pojęcia zbędnego postu. Skoro usuwany jest mój post, z odpowiedzią na problem (zgodzę się, że powtórzoną, w dodatku przez moją nieuwagę, czy też brak czasu) to nie rozumiem dlaczego tak wielki off-topic jaki się z jej powodu narodził, jest przez moderatorów akceptowany. Dlaczego wszystkie te posty:

nie są usuwane? Pierwszy raz widzę, żeby moderatorzy zostawiali wybiurcze posty nie na temat, a inne usuwali. Jest to, w moim mniemaniu, dość niekonsekwentne podejście do zagadnienia. Wydaje mi się, że to moderatorzy są od zwracania uwagi, i jak najberadziej nie mam nic przeciwko takiemu postępowaniu. Zwykły użytkownik powinien być od tego, aby udzielać mniej lub bardziej przydatnych odpowiedzi na zadane pytania. Jestem człowiekiem otwartym na krytykę. Jedyne co mnie razi, to mnóstwo postow na tym forum, napisanych przez zwykłych użytkowników, nie mające nic wspólnego z danym tematem, a jedynie zwracających uwagę innym użytkownikom. Czy to nie jest off-topic , który powinien być usuwany?

Pozdrawiam

PS. Mam nadzieję, że moja uwaga zostanie zauważona, przemyślana i omówiona przez grono moderatorskie, po czym usunięta z tego tematu (w zasadzie nie ważne w jakiej kolejności się to odbędzie, ale mam nadzieję, że czymś to zaowocuje).