Opera i akceleratory

A moze znacie jakas wtyczke badz program ktory pozwoli na sciaganie wellgetem tak jak w IE że ppm>download by wellget bo nie moge znalesc :frowning:

hmm wiem ze do FIrefoxa jest flashgot…by wtyka dzialala musisz miec flashgeta na kompie

Opera ma wbudowany menedżer pobierania plików, jak dla mnie jest wystraczający, w każdym momencie możesz wstrzymać pobieranie i wznowić później :smiley:

Nie obowiadaj bajek - to może być dowolny akcelerator pobierania. Powiem więcej, nie polecam flasgeta (posiada spyware) w wersji darmowej

Zresztą pytanie dotyczy Opery…

to jakbyście słyszeli to piszcie :wink:

Złączono Posta : 17.01.2006 (Wto) 19:06

Co do odpowiedzi a to oczywiscie opera ma w sobie akcelerator ale on nie zwieksza predkosci tak jak np: wellget :stuck_out_tongue:

matiit ale przecież nie będzie Ci ściągało więcej, aniżeli maksymalny transfer Twój, a tak poza tym, to jak pamiętam to wellget ma taką opcję,żeby monitorował schowek w poszukiwaniu linków :wink:

tak moj maxymalny transfer wynosi np:64kb/s a sa takie serwery z których nie da sie sciagac wiecej niz np:10kb/s a wellget wyszukuje dodatkowe zrodla i przez to czesto sciagam z predkoscia max dlatego wole wellget’em. I tu ponawiam moje pytanie :

a czytał post wyżej?

zobaczy czy działa.

A czy flashgot’a nie można użyć do opery? Poprawcie mnie jak się mylę :x

moim zdaniem uzaleznianie prędkości zciągania tylko od rodzaju akceleratora jest złudne dlatego polecam Internet Download Manager idealny program przynajmniej z tego względu ze idealnie integruje się z wszystkimi przeglądarkami,a i do osiągów nie można mieć pretensji.Jedyny mankament toże program płatny ale to chyba nie jest problem

ale ja nie chce abyscie polecali mi akceleratory tylko zeby :

oczywiscie w operze!

TU i TUTAJ poczytaj.

Koniecznie zajrzyj tu: http://my.opera.com/polski/forums/