Znowu skasowany post

Po raz kolejny Mod Fiesta skasował mój post w ,którym napisałem żeby ‘’ wyluzował ‘’ a nie czepiał się userów piszących posty.

Mnie zarzucił,że zaproponowałem aparat cyfrowy za kwotę o 10% wyższą od kwoty 2000zł która była granica,a koledze Nuno kazał na pralkę przykleić prawidłowy wzór na moc prądu.

Tak,więc wychodzi na to,że wszystkie posty dotyczące Moda Fiesty a nie po jego myśli są natychmiast kasowane.Czy tak ma wyglądać Forum?

Z poważaniem

ehtam…i tak nic nie działasz :stuck_out_tongue:

Tak już jest na tym świecie (forum) :slight_smile:

Po 1 Moderator ma zawsze rację

Po 2 Patrz punkt wyżej

Tak jest na foum ,swoja drogą jak masz takie problemy wydaje mi sie ze jest od tego PW :slight_smile:

Nie załamuj sie jeszcze bedzie dużo okazji do napisania nowych

hmm - taki juz jest urok moderatora tego forum 8)

To jest oczywiście karygodne i niedopuszczalne !

Proponuję abyś ukarał administrację, nie pisząc postów na tym forum powiedzmy przez tydzień.

W końcu przewinienie nie było zbyt duże i na większą karę nie zasługują. :mrgreen:

Szanowny panie, po pierwsze masz od tego PW.

Po drugie, po to user podaje granice cenowe żeby się ich trzymać,

a Twój link

prowadził do wyszukiwarki skąpca z aparatami z kwotą powyżej 2000 zł.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … ht=#425263

BTW podałeś tylko gołego linka bez słowa argumentacji.

Z tym że znowu user nie pytał o moc prądu, tylko o pobór energii elektrycznej,

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=58768

a to dwie różne sprawy (zresztą podałem tą motywację w swoim poście) nie zauważasz róznicy pomiędzy watami a kliwatogodzinami :roll: :roll: :roll:

Ja niczego nie kasowałem :!: :!: :!:

Jeżeli nie Ty skasowałeś post Przepraszam.

Odnośnie wzorku -żeby obliczyć ile KWh pobiera komputer trzeba wiedzieć jaką pobiera moc własnie wg tego wzoru.Nastepnie mnożymy ja przez ilość godz. pracy komputera ,co daje nam zużycie w KWh.

To może by było prawdą, ale tylko wtedy gdy komputer pracował by cały czas z takim samym obciążeniem. A wystarczy że włączysz nagrywarkę, lub zagrasz w grę o wysokich wymaganiach, mocno obciążającą procesor, pamięć i kartę graficzną i już zużycie energii rośnie.

User podał tylko wzór na moc chwilową danego urządzenia, a nie na pobór energii i to jeszcze zmiennej w czasie.

Witam.

Nie odnoszę swojej wypowiedzi do kwestii dotyczącej Piotra676 ponieważ nie znam sprawy. Natomiast zastanawiające jest stwierdzenie Maxa. Możnaby je potraktować w kategorii żartu ale jeśli jest tak naprawdę to raczej ze szkodą dla polemik na Forum. Jedynym wyznacznikiem dotyczącym wszystkich a myślę, że przede wszystkim prowadzących Forum jest rzeczowość co wiąże się ze znajomością tematyki w szerokim tego słowa znaczeniu. Jeśli natomiast Moderatorzy zawsze mają rację (patrz sugestia Maxa) to tym gorzej dla nich … ale w dobrym rozumieniu tych słów. Tylko merytorycznie zasadne wypowiedzi kształtują wizerunek każdego z nas i to i tylko to jest wykładnikiem jaką ocenę otrzymamy.

Nasuwa się tu przysłowie : “Jak Cię widzą tak Cię piszą”. Nie zapominajmy o tym pomimo pewnej anonimowości, którą kształtuje Internet.

Dla mnie jest zupełnie oczywiste, że interweniuję, jeżeli

uważam, iż mam absolutną rację i znajduje to oparcie

w Regulaminie. W każdym innym wypadku nie ma to sensu.

Niestety- wielu nie zna regulaminu, więc nie potrafi/ nie chce

zrozumieć motywów interwencji i ignoruje wszelkie tłumaczenia.

Jedyną metodą , którą tolerują jest zadyma na forum.

Ciekaw jestem, czy w realnym życiu też będą ignorowali

normy, z którymi przyjdzie im się zetknąć ?

To już jednak zupełnie inna sprawa.