Lost zagubieni

Co sadzicie o tym serialu ja uwazam ze jest rewelka czekam z niecierpliwoscia do konca 2 sezonu czy wszystko sie wyjasni(moze 3 sezon bedzie)

Co to jest w skrocie

Niezwykły serial opowiadający historię i przygody cudem ocalałych pasażerów samolotu kierującego się z Sydney do Los Angeles.

W trakcie lotu okazuje się, iż kontakt z wieżą nawigacyjną został zerwany.

Piloci dbając o bezpieczeństwo ludzi zbaczają z kursu, chcąc wylądować na lotnisku w Fidji.

To posunięcie okazuje się być najgorszym z możliwych. Samolot wpada w turbulencje, które są przyczyną kolejnych nieoczekiwanych wypadków.

W chwili rozpoczęcia serialu znajdujemy się na wyspie, na której widać skutki po fatalnej katastrofie. Ludzie biegają bezcelowo, nie wierząc w to co się właśnie wydarzyło.

W tym całym zamęcie tylko jeden człowiek zachowuje spokój - Jack, doktor, starający się wypełniać swój obowiązek. Wraz z rozwojem sytuacji poznajemy jeszcze kilku głównych bohaterów m.in. Kate, Sayida, Charliego, Johna i innych. Każdy kolejny odcinek przybliża nam sylwetki poszczególnych bohaterów, a także ukazuje historię w jaki sposób znaleźli się oni właśnie w tym samolocie.

Te sytuacje przypominają nieco film "Final Destination", gdyż za sprawą przeznaczenia, zbiegu okoliczności i przypadków losowych w życiu, ci ludzie zmuszenią są skorzystać właśnie z tego trefnego lotu.

Także każdy kolejny odcinek odkrywa tajemnice wyspy, na której się znaleźli.

I tu właśnie cały serial nabiera tempa. Okazuje się bowiem, iż nie jest ona wcale taka wspaniała.

Na rozbitków czyha zatem wiele niewyjaśnionych przypadków i niebezpieczeństw.

Każdy kolejny dzień zamienia się w kolejną walkę o życie, o przetrwanie. Innym bardzo ciekawym rozwiązaniem są również historie przedstawiające sylwetki bohaterów.

W ekstremalnych sytuacjach wracają do nich wspomnienia, ukazujące ich normalne życie, a także moment katastrofy. Tak więc w grupce nieznanych sobie wcześniej osób odnajdujemy kalekę, narkomana, mordercę, policjanta, cwaniaczka i wielu innych.

Ta mieszanka wybuchowa nie pozwoli na nudę.

Bardzo fajny serial :slight_smile: Nie oglądam co prawda od początku, ale i tak mi sie podoba :slight_smile:

zbytnio nie ogladam seriali a jak juz co to moze gotowe na wszystko … :slight_smile:

Oglądam i potwierdzam jeden z nielicznych seriali które mnie zainteresowały inne to - Archiwum X, Kryminalne zagadki Las Vegas, Ekstradycja, Pitbull oraz Glina.

Dla mnie rewelacja.Ale jeszcze lepszy jest RZYM i ten człowiek czytający reklamy przed Senatem.Po prostu miodzio! !!

Dziś będzie dobry odcinek, warto pooglądac :slight_smile:

Serial naprawdę wciąga.

Polecam każdemu :spoko:

PS. Czy ściągnięcie The Lost z sieci p2p jest legalne :?:

Dodam, że abonament TVP1 płacę :slight_smile:

^^ na jakim kanale i o ktorej to chodzi :slight_smile: ?

W czwartki o 20:10 - 1-wsza część potem 2-ga | TVP 1

Ale jak dopiero teraz zaczniesz oglądać to za późno… nie będziesz wiedział ile ciekawych rzeczy się działo…

No racja , ale lepiej pozniej niz wcale :slight_smile: Dzieki

Na kanale AXN bedzie od 22 stycznia druga seria

Więc na TVP 1 nie będzie wyświetlana na bierząco 1 i 2 seria?

chadza pogloski ze na jesien wrzesien pazdziernik bedzie 2 seria na tvp ,a moze na abc 3 sezon

Nie ma to jak TVP robi smaka na filmik a kontynuacja będzie lub nie

Nie.

Ty płacisz abonament, a telewizja tantiemy za prawo do emisji.

Dzisiaj obejrzałem pierwszy raz i mnie zainteresowało.

Bardzo fany serial,oglądam niemal od początku (pierwszych dwóch nie oglądałem) od niedzieli na AXN II sezon będzie leciał,a na TVP dopiero na jesień,na forum lost.er.pl jest akcja wysyłania maili to TVP o wcześniejszą emisję :slight_smile:

Naprawde najlepszy serial jaki leci w TV.

ja 1 serie widzialem juz kilka razy,2 na biezaca i podobno beda tylko 4 sezony :shock:

Nie tylko,to nawet dużo,przypuścimy jeden sezon na rok,to 4 lata,a i tak jesli bedzie się ciągnąć za długo to straci urok,będzie tak jak ‘‘Moda na Sukces’’ odc. 3456 :slight_smile:

masz racje bo naprzyklad takie Stargate(Gwiezdne Wrota) juz zapowiedziany krecaony 10 sezon a jeszce zaskakuje kolejnymi odcinkami a lost caly czas w2 napieciu trzyma ale i tak obejrze wszystkie dcinki :twisted: