Jak podkrecic durona 1,3

prosze o instrukcje-nie chce z niego zrobic jakiegos demona ale troszeczke zeby byl szybszy 1500-1600 -plyta glowna esc komp okolo 3 lata-a i czy bede choc troche czul roznice?

-duron 1,3

-ram 256

-karta graficzna gf 4 mx

-plyta glowna esc k7ska

-zasilacz-250

Z takim sprzętem to możesz sobie pokręcić, ale tylko palcem w bucie 8) 8) 8)

njo wlasnie ma on sluzyc do tego typu mieszania palcem-moderator podal mi rzeczowa odpowiedz … omg

nieprawda zawsze idzie coś wycisnąć np.jeśli wgrasz odpowiedni bios i podkręcisz procka do 1.5 bo tyle max wyciągniesz z niego.Możesz takżę obniżyć timingi pamięci ram i podkręcić karte graficzną to na pewno odczujesz dość dużą różnice ale jak już wspomniałes nigdy z niego demona szybkości nie zrobisz!! :mrgreen:

No bo niestety taka jest prawda.

Zasiłka 250 W, płyta główna ECS.

Na czymś takim daleko nie zajedziesz.

no wiem- ale pisalem ze nie zamierzam robic z niego demona-dobranoc wszystkim

Przecież jest temat o OC :-o

fiesta: A1600XP @ A1900XP przy standardowym chłodzeniu, co ty na to ? Dodam jeszcze że komp zachowywał się stabilnie… a płyte mam troszke gorszą K7S5A + zasilka jakas no name, nie gadaj jak nie wiesz o czym :confused:

fajnie sie krecily durony 1,6ghz i 1,8ghz, te z nizszej duzo pulki duzo gozej!

pobaw sie z oc, ale jak wspomniano jak sobie spalicz kompa przez zasilke, wysiadą Ci pamieci bo pewno tez jakis no-name, noi pasciowate mobo to nie miej do nikogo pretensji!

pzoatym poczytaj troche o kreceniu kompa, to to szkółka nie dla lolów, a za bledy wwynikajace w neiwiedzy i lamerstwa drogo sie placi!

OC jest jak MediaMarkt nie dla … :wink:

pozdrawiam

no … ja z mojego semprona 1,6 Zrobilem 2.0 :stuck_out_tongue: Na zasilce 350 W Fortron No … 512 ram Na plycie glowanej ASRock K7VT4A+ ( tylko fsb podnioslem) a chłodzenie … staandardowe :smiley:

Na 180 ? :o

:: MARIO :: Bez przesady… jeżeli się zachowa rozwagę to można conieco podkręcić…

Ja Tualatinem 1200mhz jechalem na 1500mhz, i na Codegenie 300W, ktory w rzyczywisosci ma 165W :wink: