Duży problem z gg

Witam mam problem z gg jak pisze do kogos niewazne czy jest dostepny czy nie wiadomosc niedochodzi do odbiorcy mam wylaczony fire wall i antywirus mam gg 6.1 o co chodzi POMOCY ;(

no nic nie poradzisz wszyscy tak mamy :stuck_out_tongue:

Zgadza się ja również się z tym problemem spotkałem, jest to wywołane problemami z serwerami pod GG, niekiedy działają, a czasem w ogóle. W zależności który padnie. Przydatne są wtedy nakladki na GG, za pomocą ktorych możliwa jest zmiana serwera na inny Np.: w razie jego awarii.

ale koledzy do mnie pisza i jest ok tylko niewidza co ja pisze:(

Odinstaluj i ponownie zainstaluj aplikację GG, tym razem pobierając program z innego źródła. Ważne abyś po odinstalowani komunikatora usunoł także wszystkie foldery związane z Gadu Gadu:

C:\Documents and Settings\User\Gadu-Gadu

oraz

C:\Program Files\Gadu-Gadu

chyba, że zainstalowałeś je gdzieś indziej.

ps. pisząc z tlena to samo nikt niewidzi ze cos pisze

Złączono Posta : 23.01.2006 (Pon) 0:40

zrobilem to wszystko i dalej nikt nie widzi co pisze kur… co jest no moze to wirus jakis ja niewiem :frowning:

Żaden wirus tylko ci od Gadu - Gadu znalezli nowy sposób na denerwowanie ludzi. Click

To nie ma nic do rzeczy jaki komunikator, ja siedze na Konnekcie i u mnie to samo :?

Na numerze ktory uzywam na codzien dzieje sie to co jest opisane w 1 poscie. Ale juz 2 numer gg dziala normalnie :? :? :?