Stop 0x000000D1

Witam. Przy grach GTA:SA, GTA:VC, FAR CRY i MAX PANE 2 pojawia mi sie blue screen z błedem Stop 0x000000D1. Wiem ze chodzi o sterowniki. Wg. mnie chodzi o sterownik do kary dzwiekowej C-MEDIA AC97, jest to karta zintegrowana z płyta głowna. Jest tylko 1 sterwonik do tej karty a bez dzwieku przeciez grac ani korzystac z PC sie nie da. Zauwazylem ze jest jedna rzecz ktora pomaga a mianowicie zmniejszam przyspieszenie sprzetowe na karcie muzycznej w dx diagnosticu. Czy jest na to jakies rozwiazanie?? Moj PC to: Pentium 4 3,0GHz, Ge Force FX 5500, 1024 Ramu, Plyta głowna AsRock, z gory thx

Komunikat zatrzymania numer 0x000000D1 Tekst opisowy: DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL

Częsta przyczyna: Podjęto próbę dostępu do pamięci stronicowalnej na zbyt wysokim poziomie wewnętrznego żądania procesu (IRQL). Jest to zwykle spowodowane przez sterowniki używające niepoprawnych adresów. Sterowniki trybu jądra nie mogą uzyskiwać dostępu do pamięci stronicowanej na wysokim poziomie IRQL.

Więcej masz tu:

http://www.microsoft.com/technet/prodte … 2ec6d.mspx

jest to wina złych sterów od dzwiękowej. Też mam tą kartę i miałem ten problem ściągnij sę stery c strony producenta płyty głównej . ja tak zrobiłem i git;]