Bezpieczenstwo

Witam osobiscie niekorzystam juz od ponad 1.5 roku z zadnego antywirusa ani innych programów przegladarke mam firefoxa. Chcialbym wiedziec jak wy sie bronicie przed robakami i innymi swinstwami panujacymi w necie… moze zmienie swoje nawyki i w koncu zainstaluje jakis program poleprzajacy bezpieczenstwo…

to znaczy jesteś winternecie bez antywirusa ???

:wink: :wink:

Znaczy programu antywirusowego czyli inaczej mowiac nie uzywam zadnych blokad zabezpieczen oprócz firefoxa

“Kamikadze, tak mi mówili.Kamikadze…”

Cóż można i tak. :mrgreen:

Ja mam na pokładzie.

Avast+kerio i jeszce do tego Pest Patrol i spybot serch & destroy

Kaspersky Personal Antivirus+Kerio Personal Firewall =)

te 2 programiki godne polecenia =)))

i czasami (raz na miesiąc czy jak coś sie wali) przeskanować spybot serch & destroy

=)))

ja mam neo i niestety msuze mieć ochrone kompa 24/7 ;<< bo inaczej komp by sie pewno nawet nie właczył ;///

Solo

Powiem szczerze, że ja też przez ponad rok obyłem się bez antivira, korzystałem tylko z:

Opery, Firewalla(Outpost), i Ad-aware - i nic się nie działo.

Teraz mam Noda32 - i też się nic nie dzieje :stuck_out_tongue: ale siedzi sobie w tle (zabiera bardzo mało zasobów systemowych więc nie czuć różnicy)

U mnie Kaspersky Antivirus Personal Pro + Kerio Personal Firewall + Spybot Search&Destroy i Ad-Aware(ale tylko do skanowania)

wniosek jak zwykle taki sam - IE przepuszcza masę syfu :slight_smile:

Ciiiiiiiiiiiiiiiiii bo zaraz zakochany w Billu przybędzie :wink:

ja używam sporo programów zabezpieczających :stuck_out_tongue:

-symantec corporate antyvirus

-avast home odpalam tylko co tydzień aby skanowac dla bezpieczeństwa

-microsoft antyspyware

-onecare live beta ( też tylko raz na tydzien skan)

-ad aware profesional z rezydentną ochroną

-spyboot

-do tego raz na miesiąc skan skanerami on line (panda, kaspersky)

-podstawa to zmiana przeglądarki z ie na operę lub ff, używam ich obu (no i czasami odpalałem ie7 beta żeby troszkę potestowac co tam ciekawego )

-CWShredder

-spyware blaster

-no i firewal z windows xp sp2 + firewall z modemu neostrady livebox tp, uważam że jest bardzo dobry

no i to chyba na tyle :stuck_out_tongue:

Ja posiadam tylko KPF i przeglądarkę Firefox’a i to mi wystarcza jak daję logi to są czyste i wszystko działa ok’ey.

Pozdrawiam Neon1992

Ja posiadam Norton Internet Security 2006, Ad-Aware SE Personal i Spybot - Search & Destroy. Narazie nic się nie działo, kompa skanuję co tydzień.