Problem z lagami

a wiec tak mam taki problem ze jak gram w gre online(MuOnline)komputer co 5 sekund lapie lagi ale nie takie lagi ze stoi w miejscu tylko postac moze sie poruszac ale 5 razy wolniej prosze o pomoc bo niewiem co to moze byc te lagi nie trfaja caly czas tylko sie zalaczaja gdy gram bez laga po 5 sekundach mam laga 10 sekund laga i znowu 5 bez. prosze o szybka pomoc tu lub na GG lub tlenie.

To nie jest sprawdzona porada - nie ten dział :roll:

ups przepraszam pomylily mi sie dzialy prosze jakiegos moderatora o przeniesienie topicu

A jaka masz predkosc lacza internetowego??

I proponuję zmienić nazwę tematu, bo poleci do kosza

Odblokowałeś grę w firewallu? Masz zewnętrzene ip?

lacze mam 128kb/s mam zewnetrzne IP nigdy niebylo takichproblemow ale ostatnio cos sie stalo i niewiem co sie stalo :frowning:

Instalowałeś coś w ostatnim czasie? Może jakiś syf masz na kompie?

skanowalem dzis w nocy kompa AVASTem i wywalilo mi trojany i inne robaki ale gdy kolega mi przez IP wszedl na kompa to powiedzial mi ze mam jakiegos robala a przeciez AVAST go nie wykryl moj brat instalowal CSa 1.6 i mu ta instalacja nie przyniosla efektow a plytke z CSem wziol od kumpla ktory 10 minut wczesniej tez instalowal te sama gre z tej samej plytki i jemu sie zainstalowalo a u mnie nie chcialo u niego dziala bez zarzutow a mi sie komp zrypal :frowning: POMOCY PROSZE!!

Zmień nazwę tematu bo do śmietnika poleci.

Wklej loga z Hijacka. Przeskanuj też kompa jakimś oprogramowaniem antyspyware.

Złączono Posta : 27.01.2006 (Pią) 18:49

Aby się więcej dowiedzieć przeglądnij przyklejone tematy http://forum.dobreprogramy.pl/viewforum.php?f=16

(chodzi o poznanie Hijacka i walke z syfem)

a mozesz polecic jakiegos dobrego darmowego antyspyreware??

Tutaj Masz masę takich programów. Radzę skorzystać z Ad-aware SE Personal 1.06