BAD COPY PRO Podzielone pliki jak teraz razem złączyć?

Witam!

Sprawa wygląda tak:

Mam porysowaną strasznie grę na ps2(org of course) którą nero nie chciał przemulić, użyłem w tym celu programu BAD COPY PRO do regeneracji danych.

Że to jest gra na ps2 ostatnia metoda z 3 możliwych w tym programie czyli Rescue Mode 2 wchodziła w gre bo pozostałe dwa odczytywały jakięs tymczasowe pliki, nie faktycznie co było zapisane, ale nie ważne.

Przeskanował mi całą płytke (trwało dzień) !!

Ja robiłem ale nigdy płyt z Play Station. Rozumiem że wygląda to inaczej niż zawartośc płyty oryginalnej jak ją włożysz to kompa? Pytam bo szczerze to nie wiem co widać okienku jak się płyte z PS2 w komputerze eksploruje? To co ja odzysiwałem to zawsze miało podobną postać co to na porysowanej płycie, ale jak mówiłem, to zawsze były płyty z PC

No tak, na płytce są dane na około 6 MB ale ogólnie pokazuje 3,5 GB i tak też tym mode 2 przeskanowało, pozostałe odzyskiwały tylko te 5 MB

A uruchamiałeś te pliki? Może same się połączą?

No właśnie nie da rady;(

Coś nie tak, to są pliki takie dosowskie, i nic włączam i klapa się wyłącza.

Już mi to tyle nerwów zabrało!

Jakby ktoś coś wiedział, to prosiłbym o helpa, a może są jakieś inne programy które służa do odzyskiwania danych które kopiują na dysk zregenerowany obraz płyty?

CDRoller, CD DVD Data Recovery, IsoBuster, CD/DVD Diagnostic, CDCheck, Roadkil’s Unstoppable Copier, BulletProof File Copy, Bad CD Repair.

Może jest i więcej, ale nie pamiętam :mrgreen: Tyle powinno Ci wystarczyć.

Albo skorzystaj z tego:

PROFESJONALNY SERWIS REGENERUJĄCY PŁYTY CD, CD-ROM, DVD.

http://www.czyszczeniedvd.pl/index.html

No siema, dzieks sasser za pomoc, użyłem tego ISO Buster no i zgrał mi płytke w postaci .iso.

Jednak on mi zastąpił jedynie bad sectory dummy files! !!

Co ma kurcze w tym progsie zrobić aby on mi odzyskiwał a nie zastampiał sektory?

Spróbuj innego programu. Polecam CDRoller albo CD DVD Data Recovery.

Dobry też jest i sam go używam CDCheck.