Jaki jest najlepszy antywirus

niewiem jakiego sobie zainstalowac pomużcie a i czy da sie obejs -bo chce zobaczyc jak wyglada windows 2003

i do tego potrzebne jest 128 ram ja mam tylko 96 i niechce sie zinstalowac da sie cos zrobic

Jak nie wiesz, którego zainstalować, to zostaje Ci tylko (no prawie) Avast HOME :evil:

a oprucz avasta jakis naprawde dobry

Temat antywirów był nie raz poruszany na forum wystarczy użyć opcji szukaj i jako słowo kluczowe wpisac antywirus.

A co do drugiego problemu to znam tylko jedną drogę “obejścia”:

:arrow: sklep lub aukcja i zakup dodatkowej kości pamięci

W edlug mnie najlepszy jest AntiVir Personal Edition :slight_smile:

Wykrywa ponad 52 tys. wirusow, nie spowalnia kompa - to tylko 2 jego wielu cech :smiley:

Link do programu: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=388 - wersja freeware

Zgadzam się z Existence. Używam AntiVira od dawna i jestem z niego bardzo zadowolony :smiley:

Panda Antivirus Platinum 7 ale musisz wydać troszke kasy! !!

Wersje do testów

http://www.microsoft.com/security/protect/antivirus.asp

Ja mam zestaw Norton Internet Security 2003 i Norton AntyWirus 2003 i jak dotond nic mi nie przeszło :smiley:

Ja na swoim kompie mam Nortona 2003 i Internet security. bardzo dobra parka:-)

jeszcze nic mi nie przepuscila:D

Mi tam wystarcza Norton 2003. - Good Program.

Jak byś chciał coś wybrać…może Ci to ułatwi mały wykaz

_ …:: AntyVirusy ::… _

Norton Software (trail)

Panda Platinum

Mam Avasta Home u siebie juz pół roku, sprawuje się właściwie.

Zainstalowałem go również na kilku innych komputerach i też jest OK tzn. spełnia swoje zadanie. Tak więc polecam Avasta, jako dobry program antywirusowy.

Nota bene, “przejechałem” się na NAV, o czym już kiedyś pisałem w podobnym temacie, dlatego też postanowiłem wypróbować inny program, z czego jestem rad.

Pozdrawiam 8)

Ale moja minka nie wynikała z tego, że mam coś Avast"za złe". Wręcz przeciwnie. Bardzo cenię ten program :!:

Weź na logikę ten post, to zrozumiesz czym podyktowana była moja reakcja 8)

PS. A “no prawie”, bo Avast nie jest jedynym darmowym antywirusem - to tak w ramach ‘podpowiedzi’… :stuck_out_tongue:

Ja narazie mam Pc-cillina 2004 i jest OK. Też kiedyś mialem NAV 2003 i nic dobrego z tego nie wynikło (3x komp padł), zanim Pc-cillina nie zainstalowałem. POLECAM!!

Ja osobiscie polecam Nortona Antivirusa - duzo bibliotek wirusow.

Avasta mialem ale nie radzil sobie zbyt dobrze z niektorymi wirusami ale i tak jest przyzwoity.

Jesli chcesz zainstalowac sobie Windows 2003 to lepiej przygotuj sobie jakis antywirus ktory bedzie chodzil pod systemem serverowym bo np Norton Antyvir nie chodzi, dlatego musialem zainstalowac sobie Symantec Antyvir.

A windows 2003 wyglada jak XP bez Themow graficznych (domyslnego niebieskiego, srebrnego i oliwkowego). Themow domyslnie w ogole nie ma. A poza tym z wygladu i wiekszosci funkcji niewiele sie rozni.

Oczywiscie jest to system serverowy wiec ma tez opcje zarzadzania serverem.