Jakiej firmy nagrywarka?

witam! chcę kupić nagrywarkę! nie wiem czy CD/RW czy DVD /RW?

powiem szczerze że miałem już 2 nagrywarki DVD i obie się zepsuły! a wypalam sobie tylko płytki CD! jeszcze nigdy nie wypaliłem DVD! więc pewnie zdecyduję się na CD /RW! teraz moje pytanie? JAKIEJ FIRMY WYBRAĆ NAPĘD? która jest najlepsza (najmniej awaryjna)???

Zdecydowanie DVD/RW, róznica w cenie jest niewielka, a czasem może sie przydać…Polecam Lite-On,sam używam jej od 2 lat i nie mam żadnych problemów,warte zainteresowania są Teac,Sony,BenQ; odradzam natomiast LG

Zgadzam się Lite-On mam od półtora roku CD/RW i nigdy nie zawiodła. ale jak bym miał kupywać teraz to zdecydowanie DVD/RW zawsze się ta opcja może przydać.

powiem ci tak karzdy będzie chwalił taka nagrywarkę jaką posiada sam :lol: ja polecam LG http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=22182 oczywiście DVD :stuck_out_tongue:

Ja mam nagrywarkę DVD lite-on’a a CD od LG i z obydwu jestem bardzo zadowolony

a ja Lite-on’a niepolece :stuck_out_tongue: mam jedna taka nagrywarke juz chyba z 5 lat :smiley: i ogolnie wystepuja z nia czasami problemy, zdarza sie ze nielubi niektorych plyt, czasem ma problemy z nagraniem czegos.

Ja Ci polecam nagrywarkę DVD. Kup sobie najlepiej Sony. Takie jest moje zdanie :stuck_out_tongue:

wgrywasz najnowszego biosa i problemy znikają

Mam liteona 851S@832S i nie mam z nią najmniejszych problemów jest to model dość stary i może dlatego jego wykonanie było lepsze niż obecnych liteonów ,

i tu bym sie zabardzo niezgodził gdyż wgrywając najnowszego biosa do mojej nagrywarki niestety ale są problemy z odczytywaniem dawniej nagranych płyt , jednak co najnowsze nie zawsze oznacza najlepsze ,

jednak co do litona jeżeli chodzi o nowe produkty to bym nie polecał ,czytając różne fora można sie przekonać że nie jest to obecnie najlepszy produkt , z tego co można przeczytać to jednak LG bym polecił i to najlepiej DVD.

Sony, Toshiba.

Najmniej awaryjne napędy - jednak droższe od konkurecji o kilkanaście złotych - ale sądze że warto dołożyć.

Osobiście mam napęd Matshita w laptopie i jestem zadowolony z jakości jej działania - ale zobaczymy ile pożyje, gdyż napęd ma dopiero 3 miesiące.

W innym kompie od 4 lat mam nagrywarki firmy LG oraz Sony i sprawują się świetnie po dziś dzień.

Jeśli jesteś w 100% przekonany iż nie będziesz ani nagrywał ani odtwarzał płyt DVD to wybierz napęd CD - mają większą żywotność od nowszych braci :wink:

Czemu nikt Nie polecił SAMSUNG’A ??? Przecież według Mnie jest to najlepsza Firma produkująca nagrywarki. Sam mam ich 2 produkty i jestem zadowolony, niedługo kupuję Nową DVD/RW i będą 3 z jednej marki i tego samego modelu :wink: SAMSUNG RZĄDZI !!

Mrs.Incredibles też mam Samsunga i nie narzekam.

a co sadzicie o nagrywarkach DVD firmy Plextro?? lepsze od np Sony czy BenQ?? wlasnie przymierzam sie do zakupu nagrywarki i napalilem sie na te Plextory

Chyba Plextor.

Niewątpliwie lider na rynku nagrywarek (szczególnie tych z średniej i górnej półki).

Te mogą sobie przy Plextorze ewntualnie potańczyć 8)