Program SNIKERS?

Witam!

Przed chwila dostalem widomosc na gg zebym wszedl na strone http://www.snikers.pl . Wszedlem na ta stronke i tam jest opisany porogram (w/w nazwa). Co to jest za program? Slyszeliscie cos o nim?? To nei jest zadnen wirus czy trojan albo co innego?

To jest bot do GG.

Nic groźnego. ;]

uuu to ten projekt jeszcze istnieje… widzialem to chyba ze 2 lata temu… ciekawwie jak teraz sie ma tan snikers :wink: i czy nauczyl sie dosc płynnie mowic :smiley:

Niezły programik, w dodatku platny Ok 10zł, ale warto :wink: .

ja go mam do bani :?

uzasadnij…

Moze Nie potrafisz go skonfigurować, ale programik w werskjii PL więc jest to w sumie nie możliwe. Do bani, na pewno Nie. I cieszę się, ze wydałem na niego 10zł :slight_smile: :wink: :wink:

Dla mnie snikers może być ale mój kolega odkrył, że ze snikersa można zachackować!

:x

Lepiej już nic nie mów

===========

Jak z nim porozmawiać(gdzie pisać wiadomość)?

nu22qgszflv5b8f5m.jpg

czasami z nim nie idzie gadać

Ps. ******************

***************************

Martin13 chyba coś ci się pomyliło kolego :evil:

*Ps. ***********************

za darmo?chyba takiej nie znajdziesz

Martin13 proponuję natychmiastową lekturę regulaminu tego forum. Pewna jego częśc właśnie zadziałała. Nie zmuszaj do tego, żeby inne części też zadziałały :evil:

Może być, ale na stronie snikers.pl jest zabardzo zachwalany.

Jednak jeszcze mało potrafi, dużo żeczy nie umie / rozumie. Fajną opcją jest ustawienie go na GG i przyglądanie się rozmową ze znajomymi.

Kolega mówi do niego (do mnie :D): “co ci się stało? gadasz jak uśpiony”, albo Snikers mu powiedział “Ja niestety nie mam siostry”, a kolega na to “przcież masz dwie”. Tak się śmiałem z tego :smiley:

Głownie po to abyś ty go nauczył, po to jest w końcu stworzony.

Ma ktoś może tego instalke ?? Jakbyście mogli to wyślijcie na maila

rodzioo@gmail.com . W zamian moge wyslac zaproszenie na gmaila ale dolaczcie prosbe :smiley: Pzdr

Tak oczywiście… ma ją :arrow: http://snikers.pl/ ta strona i trzeba zapłacić 10zł…

Mi ta stronka nie działa :confused: Pokazuje się tylko top i nic więcej… :roll:

1p200674221522gi.th.jpg

1p2006742216480ow.th.jpg

:peace: :hahaha: :hahaha: :rofl: :hahaha: