Gdzie system windows pobiera aktualizacje?

W systemie windows XP jest taka usluga jak automatyczne aktualizacje. Do jakiego katalogu je on pobiera? Za kazdym razem gdy przeinstaluje system musze odnowa pobierac a tak to mialbym juz wszystkie na dysku gotowe do zainstalowania.

Katalog Windows i pozniej Prefetch;]

tam nie ma :frowning:

Bo po instalacji pliki instalacyjne są kasowane…

no wiem ze sa kasowane ale przed instalacja tez ich nie ma… chyba ze sa jakos dziwnie zaszyfrowane

To nie są instalki poprawek.

Dzięki temu możesz odinstalować pobrane poprawki.

Jeśli wykasujesz te katalogi, tracisz możliwość odinstalowania poprawek.

:okulary:

Złączono Posta : 17.02.2006 (Pią) 2:25

No i muszę siebie zacytować.

Znalazłem instalki ostanio pobranych poprawek krytcznych w katalogu

Windos\SoftwareDistribution\Download

Z pięciu znajduję ich cztery :wink: , dlaczego nie pięć ??

Poprzednio napisałem, że wykasownie katalogów ukrytych z deinstalkami poprawek uniemożliwi ich odinstalowanie.

Jednak we wskazanej wyżej ścieżce zanajduję i instalki i pliki do deinstalacji :slight_smile:

W takim razie nasuwa się pytanie, czy w katalogu Windos\SoftwareDistribution\Download zapisują się wszystkie poprawki ??

Dlaczego z 5 pobranych mam tylko 4, mimo że w katalogach ukrytych, o których pisze Boczi, mam 5 katalogów związanych z pięcioma pobranymi poprawkami ??

Nasuwa mi się jeszcze wiele innych pytań w temacie, na które powinniśmy sobie odpowiedzieć, ale zadam je w późnieszym terminie. :wink:

:okulary:

Golden Finger , idealne pytanie do ekipy z MS, tylko… czy raczą na nie odpowiedzieć?

widze ze sie temat ladnie rozwinal… rzeczywiscie sa w katalogu Windos\SoftwareDistribution\Download tylko ze tam duzo folderow jest wybieranie tych poprawek z nic mi troche czasu zajmie :slight_smile: