Ustawianie statusu w AQQ

Cześć :!: Jak ustawić w AQQ status niewidoczny przy starcie programu :?:

PZDR 8)

Ustawiasz status na niewidoczny w danej sieci. Jeśli chcesz być niewidoczny we wszystkich zaznaczasz “zastosuj dla wszystkich sieci”.

Później wchodzisz --> Ustawienia AQQ --> Przy starcie AQQ --> zaznacz “Przy logowaniu ustawiaj…”

O tym wiem. Ale czy da się tak jak w gg “ustaw status … przy starcie programu” :?:

P@weł-13 przecież napisałem

I jak odpalisz AQQ, to zostanie wczytany status do sieci jaki miałeś ostatnio ustawiony :!:

Jeśli w sieci GG ustawisz niewidoczny, to po zastosowaniu powyższego, po uruchomieniu AQQ status niewidoczny sieci GG zostanie wczytany automatycznie - analogicznie robi się z pozostałymi

Albo ja nie rozumiem Ciebie, albo Ty mnie :slight_smile:

Może tak będzie łatwiej :slight_smile:

3cnnhy3eoiny67l0.jpg

6zp8hbcd6054afou.jpg

0nv5ibew1nx1adoh.jpg

No tak. Dzięki Monczkin i przepraszam :oops:

Złączono Posta : 17.02.2006 (Pią) 22:27

A jak mogę sprawdzić ile mam już wapsterów :?:

Jeżeli tylko zainstalowałeś AQQ, to niestety za korzystanie z komunikatora nie otrzymujesz wapsterów.

Jeżeli chcesz otrzymywać wapstery to musisz założyć konto na wapsterze.

  • coś za coś :wink:

Ilość wapsterów pokazuje ci na dole głównego okna programu --> patrz pierwszy obrazek w moim poscie :slight_smile:

Wapstery możesz wykorzystać do np. wysyłania sms do sieci era/heyah. Aktualnie ruszył program partnerski - za częste używanie AQQ (oczywiście mając konto na wapsterze) co 7 dni otrzymujesz kod, który możesz wykorzystać do pobrania dzwonków lub tapet -

właśnie przed chwilą otrzymałem

Uwaga na koniec - założenie konta jest darmowe, ale jak to bywa w takich sytuacjach, co jakiś czas otrzymujesz od nich sms z reklamą, zachętą do kupna gierek etc.

A jak ściągnąć dzwonek za te wapstery :?: I akurat przyszedł mi jakiś tajny kod. Jak go wykorzystać :?:

Logujesz się na http://wapster.pl/ na swój nr telefonu i hasło, jak będziesz miał wystarczającą liczbę punktów to pobierasz. Tam będzie info.

dostałeś linka do stronki wbijasz na nią do wyboru masz 3 dzwonki polifoniczne, 3 real music i 3 tapety, wybierasz sobie jakąś rzecz, wpisujesz numer telefonu na który ma pójść tapeta, bądź dzwonek i wpisujesz kod i …koniec :mrgreen:

http://www.wapster.pl/promocje,sciagnij … _aqq.dhtml

Sprawdź czy gadżet, który chcesz będzie działać na Twoim telefonie (zwłaszcza dzwonki real music)