Co się dzieje z serwerami emule?

Ja i moi znajomi mają problemy z podłączaniem się do serwerów, tych bardziej znanych ! Oczywiście, nie jesteśmy użytkownikami jednego dostawcy internetowego, wy też macie podobny problem ?

Podaj info jakie wyskakuje ci w zakładce log w eMule.

Edit

2006-02-21 20:57:20: Razorback 2.0 (195.245.244.243:4661) wygląda na wyłączony

Też tak miałem przed chwilę, ale samo minęło…

:lol: RIAA pozamykała wszystkie serwerki do aresztu…. :stuck_out_tongue:

Jasne, a może UFO

o tyle Wam powiem :frowning:

Łe…a Razorbacki były takie fajne… :frowning:

W sumie udaje mi się podłączyć do Razorback 2.4, ale to jest kwestia kilku minut, kiedy wyskoczy komunikato o utraceniu połaczenia z tym serwerem !!

W końcu jesteśmy w UE. I mydlenie oczu w końcu też ma swój kres. Na pierwszy rzut poszły kazaa, torrent teraz przyszła i kolej osła 8)

Lin

Autentyczne są (były) razorback 2.1 2.0

reszta taka jak 2.4 to fałszywki :shock:

Jaki torrent? Torrent ma się dobrze. :lol: :mrgreen: i szybko raczej nie upadnie.

________________________________

Polecam BearShare i Torrent (BitComet).

eMule zawsze muliło, zanim coś ściągło.

*********************************

kolego Witheld bardzo Ci się nudzi o tej godzinie??

cyferka 1 Ci się nie podoba??, kolejna wyższość ziemniaka nad kartoflem??

nietety coś się konci z tymi “ulubionymi” sewerkami, jak ktoś coś znajdzie to niech da info :wink:

jak to fałszywki :?

Jesteś zabawny jak Kuba Wojewódzki.

Wypowiedziałem się na temat progsa. eMule, i każdy tą wypowiedź

potwierdzi.

Pozdrowienia od Szymona Majewskiego, dla Rika :mrgreen:

To dlaczego w Polsce i nie tylko znikneło co najmniej kilkanaście stron udostępniających torrenty ??

W prasie komputerowej było o tym głośno.

Znikneło kilka stron,ale zniknięcie TDT nie ma z nic wspólnego z RIAA itd.owszem inne zagraniczne strony zostały zamknięte,ale na ich miejsce pojawia się 10 nowych.

RiK

Nio bo w Polsce się nie stawia,poznikały zapewne stronki malusieńkie.Te większe i największe jak stały tak stoją.

Przykłąd jak dobrze pamiętam SuprNova(zagraniczna stronka),z jednejk wielkiej zrobiło sie co najmniej 6 klonów mniejszych)

Błędny URL

na jednej ze stron znalazłem info że Razorback’a wczoraj przymkneli, więc jeżeli to prawda to listy nie będzie… a jak będzie to :?