GG Tlen Skayp te 3 programy w Jednym?

Witam! Ostatnio kumpel mi mowil ze jest taki program ktory ma w sobie gg, tlena i skaypa ?? czy jest taki program i jak sie nazywa?? prosze powiedzcie :slight_smile:

Konnekt.

Jedynie skypa nie ma, ale można napisac wtyczke i będzie :slight_smile:

Jest tez Jabber i Miranda

Proszę zmienić tytuł na konkretny i poprawić błędy

Co do pytania

AQQ posiada plugin, który umożliwa takie wywołanie połączenia, ale trzeba mieć zainstalowany Skype w systemie. Po wybraniu tej opcji uruchomi się Skype. Oprócz tego oczywiście AQQ obsługuje GG i Tlena

a znajde te ptogramy na vortalu http://www.dobreprogramy.pl?? :slight_smile:

mlody97 prosiłem Cię o coś

Za chwilę zacznie działać regulamin :evil:

a nie możesz poszukać ??

w tlenie jest opcja ’ ‘Rozmowa głosowa’’… co w pewnym stopniu zastepuje skypa… ale jesli chodzi o program to watpie ze taki jest … mysle ze bardziej chodzi o jakas wtyczke … co napisal LiL Banana:slight_smile:

Nie słyszałem o takim programie co by obsługiwał Skype.

AQQ obsługuje GG, Tlen, ICQ, WP Kontakt (Spik) no i oczywiście samego siebie czyli AQQ.

Obsługuje również rozmowy głosowe jednak Skype co do jakości rozmów jest nie do zastąpnienia.

Polecam AQQ

Wszystkich trzech to nii… ale Dwa to ok :slight_smile:

Choćby: Konnekt, którego sam używam - ale go dla Ciebie nie polecam, poprostu nie wykorzystasz jego możliwości, więc po co ?

Natomiast polecam Ci, Ten temat. W szczególności komunikator Tlen, jeden z najprostrzych i najlepszych, co do AQQ nie polecam bo ten program jest poprostu niedopracowany, o czym może świadczyć sytuacja na forum AQQ kiedy powstała wtyczka obsługująca sieć AQQ do Tlena - urzytkownicy poprzechodzili na Tlena. Choć muszę przyznać, że też jest jednym z najprostrzych programów do konfiguracji.

Pod jakim względem ??

Wracając do tematu to nie ma takiego programu.

Co do propozycji które masz wyżej t poprostu pluiginy które musza mieć skype w systemie. Bezsens.

Monczkin : pod względem jakości 8), duuużo bugów, które można wykorzystywać do woli. Nikt się tym nie zajmuje bo po co ?

mlody97 : a nie łatwiej poprostu skype oddzielnie zainstalować ?

Co do jakości nie mam zastrzeżeń a bug’i ma każdy program dlatego co chwilę wychodzą nowe wersje.

Tlen także ostatnio wypuszcza co chwilę wersję beta, a bez powodu tego nie robi. Nie naprawia się tego co jest dobre.

Polecam AQQ z wtyczką Tlena i Skype, to wystarczy.

Podobno komunikator Tlen wygrał test w “Komputer Świat” , znacie jakieś linki co by można było co nie co poczytać o tym teście.

Co przesądziło o wyższości Tlena nad innymi komunikatorami bo chyba nie rozmowy głosowe. Skype w głosowych jest nie do pobicia.

Złączono Posta : 23.02.2006 (Czw) 11:56

Już coś znalazłem, jest tam recenzja oraz skan owego testu.

http://www.ludwik.org/news-6.html

Ocena AQQ

1 - Liczba dostępnych dodatków (oficjalnych) - ocena 3. Moim zdaniem dodatków jest dużo, a że program

jest otwarty na pluginy zrobione przez użytkowników więc jest dużo dodatków nieoficjalnych także moja ocena taka jak dla Tlena - 5.

2 - Reklamy w programie - są, cena 1. Nie ma żadnych reklam w AQQ. Ocena taka gdzie jest “brak” czyli 6.

3 - Obsługiwanie sieci i protokoły - wkradł się błąd bo AQQ nie obsługuje Jabber’a ale obsługuje WPKontakt (Spik). Ocenę pozostawię bez zmian.

Jaki wynik ?

Napewno lepszy dla AQQ bo skradzono mu co najmniej 7. punktów ale za nic nie mogę się połapać w ich sposobie naliczania.