Serwer na CMS

Witam mam pytanie czy ktoś mógłby podać jakiś darmowy hosting na którym

można byłoby zainstalować CMS’a ?? Przy okazji też prosze o napisanie jak wykonać instalacje krok po kroku :slight_smile: Próbowałem na wielu serwerach ale zawsze mi musi wyskoczyć jakiś błąd :frowning: Z góry dziękuje

Zmieniono tytuł. Lazikar

Pomocnik Web… Czytał???

Tak czytałem :slight_smile: Wiem że są tam opisy instalacji popularnych cmsów, ale jednak nawet z jego pomocą nie mogłem dać sobie rady :frowning: podobnie jest z darmowymi hostingami, jest duzo linków, ale na niektórych nie wiadomo gdzie jest baza myqsl, lub wogóle nie działają (wstrzymane zakładanie nowych kont)

A o jaki konkretny CMS chodzi? przeciez kazdy jest inny.

Druga sprawa, znalezienie hostingu pod CMS, czyli PHP+MySQL (o dobrej “jakosci”) bedzie bardzo trudne a moze wrecz niemozliwe.

Ja mam stronke na dmkproject.pl (platny, ale mimo to wg. mnie jakosci/cena jest olbzymia) i uzywam CMS’a PHP-Fusion. Instalowalem tam tez e107 i nigdy nie mialem zadnych problemow.

Ja wykupiłem na allegro serwerek i jestem zadowolony - 500mb/2gb transferu 30zł za rok.

Do tego cpanel .

Instalowałem php-fusion,post-nuke, skończywszy na xoops - którego teraz konfiguruje.

post nuke jest dobry cms, jeśli chcesz mieć cos większego niz tylko strona-wizytówka, xoops jest bardzo łatwy w obsłudze modułów a php fusion jest do małych stron.

Z tego co zauważyłem, xoops jest od razu po php-nuke jeśli chodzi o funkcjonalność.